Ieškome spintos į vaikų kambarį

SpintosVaikų kambario kūrimas – svarbus ir atsakingas procesas, mat kambarys turi būti ne tik funkcionalus ir žaismingas, bet ir saugus bei lavinantis vaizduotę. Labai svarbu, kad visi baldai vaiko kambaryje turėtų savo funkciją, o jei įmanoma – net ir kelias. Todėl labai dažnai spintos pasirinkimas į vaikų kambarį tampa itin atsakingu sprendimu. Kaip išsirinkti tokią, kuri ne tik patiks vaikui, bet ir puikiai atliks savo funkciją, o gal net kelias?

Svarbiausia – saugumas

Labai dažnai tėvai, rinkdamiesi spintą vaikų kambariui, ieško kuo spalvingesnių ir žaismingesnių baldų. Tačiau gamintojai primena, jog vaikų kambaryje svarbiausia yra saugumas. Todėl renkantis spintą, pirmiausia, reikėtų patikrinti, ar ji nesukels pavojaus vaikui. Spinta neturi būti per lengva, kad neužkristų, tačiau ir ne tokia sunki, kad nuvirtus jai galėtų nutikti nelaimingas nutikimas. Labai dažnai į vaikų kambarį tėveliai perka spintas stumdomomis durimis, kurios padeda išvengti pirštų prispaudimo traumų.

Fantazijai tobulinti

Žinoma, kad vaikų kambaryje spinta turi būti spalvinga ir žaisminga. Tam baldų gamintojai siūlo įvairias šiuolaikiškas spintas, lengvai pritaikomas įvairiuose interjeruose. Be to, vaikus labai žavi spintos, kurias jie patys gali dekoruoti. Todėl pravartu rinktis kiek mažiau dekoruotą spintą, o šalia jos nupirkti kelis lipdukų komplektus su mėgstamais vaiko personažais ar spalvomis ir leisti vaikui susikurti savo pintą. Taip kambaryje baldas ne tik atrodys žaismingiau, bet ir padės vaikui lavinti savo kūrybinius sugebėjimus bei atsakomybės jausmą. Juk dažniausiai daiktus, prie kurių kūrimo prisidėjome, saugome labiau.

Universalumas

Dažniausiai spintos vaikų kambaryje reikalingos daiktams ar drabužiams sudėti. Labai gerai, jei vaiko daiktai nesimėto kambaryje, o visi turi savo vietą. Tačiau jei renkatės didelę spintą į vaiko kambarį, galite jai suteikti net kelias papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, į rengę erdvę sieninę spintą, o jos viduje patiesę spalvingą kilimą ir sumontavę apšvietimą, galite sukurti papildomą žaidimų erdvę savo atžalai. Taip išvengsite daiktų chaoso kambaryje, o vaikas turės konkrečią žaidimų vietą. Tokia, kokios, ko gero, neturi nė vienas bendraamžis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *