Ką reikia žinoti prieš perkant universalias padangas?

padangos

Kad ir kaip būtų patogu padangas automobiliui „mauti“ tik vieną kartą per metus, renkantis universalias padangas, tai daryti reikėtų itin atsakingai. Labai gerai pasverkite visus faktorius. Nepaisant to, jog tai yra ganėtinai patogu, o dar galima ir papildomai sutaupyti, yra labai geras posakis: „taupus moka du kartus“. Taigi, prieš renkantis universalias padangas savo automobiliui, tinkamai viską įvertinkite.

Universalios padangos yra skirtos naudoti apskritus metus ir, priešingai, nei su vasarinėmis padangomis žiemą, su šiomis baudos negausite. Tačiau neužmirškite to, kad jų patikimumas nėra toks, koks žieminių padangų. Iš praktikos, universalios padangos iš tiesų labiau tinkamos eksploatuoti esant sausai ir nuvalytai kelio dangai. Vairuojant automobilį su šiomis padangomis snieguotame, apledėjusiame ar šlapiame kelyje, gali kilti nemažai keblumų.

Todėl prieš pirkdami universalias padangas pasverkite tiek savo vairavimo galimybes, patirtį bei tai, kokiu keliu tenka daugiausiai nuolat važiuoti. Dar vienas iš svarbių argumentų – vairavimo dažnumas. Jeigu automobilį vairuojate retai arba tai yra jūsų pakaitinis automobilis, tuomet universalios padangos gal ir nebus pats blogiausias pasirinkimas. Tačiau kitais atvejais, be abejonės, reikėtų padangas keisti kas sezoną.

Beje, jokiu būdu neeksperimentuokite ir nesumanykite universalių padangų naudoti antrus metus. Prieš žiemą būtinai parodykite jas profesionalams, kad būtų įvertinama jų būklė. Universalios padangos guma yra kitokia nei sezoninių padangų, todėl jos dėvisi žymiai greičiau.

Be to, universalias padangas taip pat nerekomenduojama pirkti dėvėtas. Šitaip taupydami galite ne juokais pakenkti ne tik sau, bet ir kitiems, nes labai stipriai rizikuojate gyvybe. O ir bet kokie automobilio remonto kaštai tikrai bus didesni, nei naujos automobilio padangos. Tikriausiai šie argumentai pakankami, kodėl universalias padangas būtina pirkti tik naujas https://www.naujos-padangos.lt/padangos/universalios-padangos/.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *