Ką svarbu žinoti besidomintiems gitarų įsigijimu?

gitaraKiekvienas muzikantas supranta, kad ne visada gitara lemia koks garsas bus išgaunamas. Viskas dažniausiai priklauso nuo patirties. Tad, besimokantiems muzikantams tikrai nereikėtų galvos apkrauti įvairiausiais niekais. Ypač kai kalba eina apie gitarų įsigijimą pradedantiems, visada svarbu akcentuoti, kad ir pigesnis muzikos instrumentas gali būti puikiu įrankiu siekiant išmokti šio „amato“. Groti gitara nėra lengva, o svarbiausia – pamokos netaps lengvesnės, jeigu iš karto naudositės brangiu instrumentu. Tad, jeigu galvojate kur geriausia būtų pirkti paprastą klasikinę ar akustinę gitarą, tuomet turėtumėte žvalgytis elektroninėje erdvėje. Vargu ar kur kitur rasite tokį didelį pasirinkimą.

Kiekviena gitara gali būti įsigyjama pagal individualius poreikius. Kalbant apie pasirinkimą, būtina suprasti, kad gitarų yra įvairiausių. Vienos yra mažesnės, kitos – didesnės. Prieš perkant gitarą, jums reikia kruopščiai perskaityti jos aprašymą. Trumpai tariant, perkantiems gitaras internetu, reikia pasižiūrėti kokia informacija pateikiama apie instrumentą. Jeigu jums reikia kažkokio konkretaus dydžio gitaros, tuomet teks sugaišti šiek tiek laiko. Mat, nestandartinio dydžio gitaros siūlomos ne visose el. parduotuvėse. Kaip bebūtų, turėkite galvoje, kad gitaros dydis lemia ir tai, koks skambesys bus išgautas. Jeigu jums reikalinga mažesnė gitara, tuomet aišku, kad jos skambesys bus kiek kitoks nei standartinių gitarų. Taip yra dėl to, kad stygos bus trumpesnės.

Renkantis gitarą, iš pradžių teks patiems pasidomėti ką rinktis būtų geriausia. Gitaros įprastai pasirenkamos pagal norimą groti muzikos stilių. Vienos gitaros skirtos populiarios muzikos atlikimui, o kitos – lotynų Amerikos kūriniams išgauti. Tad, čia jau reikės domėtis gitarų rūšimis.

Kalbant apie internetines parduotuves, svarbu žinoti, kad toli gražu ne visos siūlo platų pasirinkimą. Didžiausią gitarų pasirinkimą rasite tose el. parduotuvėse, kurios yra skirtos būtent muzikantams. Tai reiškia, kad jums būtina dairytis būtent į muzikos prekių el. parduotuves, o ne atsitiktines, kur muzikos prekės yra kaip šalutinė prekių kategorija. Būtent tik muzikos prekėmis prekiaujantys pardavėjai žinos kas jums tiktų labiausiai.

Užsakymai internetu dažniausiai vykdomi standartiniu būdu – pirkėjas sumoka pinigus iš anksto ir tada laukia, kad instrumentas bus pristatytas jam į namus. Tačiau atkreipiame dėmesį tai, kad kai kurie pardavėjai leidžia sumokėti pinigus atvykus kurjeriui. Tai reiškia, kad prieš tai galėsite apžiūrėti ar siunta yra tvarkinga ir t.t. Tai ypač naudingas pasirinkimas tiems, kurie bijo prarasti pinigus.

Pinigų praradimas perkant muzikos instrumentus internetu yra gana dažnas reiškinys, bet yra vienas niuansas. Apgavystės dažniausiai pasitaiko tuomet, kai gitaros ar kiti muzikos instrumentai yra perkami iš fizinių asmenų. Atsargūs turi būti tie, kurie ruošiasi ieškoti pasiūlymų skelbimų tinklapiuose. Juose tikrai nėra garantuojamas saugumas. Tuo labiau, jūs negalite žinoti ar tikrai gausite įsigytus instrumentus. Neretai tokiose vietose vyksta apgavystės – pirkėjai sumoka pinigus, bet nesulaukia žadėtų instrumentų. Tam, kad nebūtų tokių bėdų, patartina vengti naudotų gitarų pirkimo iš skelbimų tinklapiuose besireklamuojančių asmenų. Aišku, jeigu suteikiama galimybė susitikti gyvai, tuomet rizika bus minimali. Bet, jeigu nenorite gaišti lai, tačiau tuo pačiu norite neprarasti pinigų, tuomet tiesiog dairykitės į patikimų el. parduotuvių pasiūlymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *