Kaip išsirinkti geodezinius matavimus atliekančią įmonę?

geodeziniai matavimaiJokia paslaptis, kad Lietuvoje tarp įmonių, kurios atlieka geodezinius matavimus, yra didelė konkurencija, o kur didelė konkurencija, ten atsiveria puikios galimybės vystytis nesąžiningam verslui. Taigi, natūraliai kyla klausimas, kaip išsirinkti profesionalius matininkus, kurie kokybiškai atliktų savo darbą. Geodezinius matavimus atliekanti įmonė, Geocentras.lt, pataria, kaip nepasiklysti didelėje pasiūloje ir išsirinkti išties patikimą įmonę arba matininką. .

  • Pirmiausia jūs turite teisę paprašyti, kad jūsų pasirinktos įmonės matininkai pateiktų savo galiojančias darbo licencijas. Tik atestuoti specialistai gali kokybiškai ir profesionaliai atlikti geodezinius matavimus. Licencija parodo, kad matininkas turi ne mažesnę nei 3 metų darbo patirtį, o tai jau garantuoja darbų kokybę.
  • Geodeziniai matavimai nėra pigūs, tačiau susigundyti žema kaina nederėtų. Paprastai pigios paslaugos byloja apie prastą darbo kokybę. Jei norite sutaupyti, geodezinius matavimus planuokite šaltuoju metų laiku, tada jie pigesni. O jei jūsų žemės sklypas ribojasi su kaimynų, kurie dar neturi pasidarę geodezinių matavimų, žeme, visada galite pasiūlyti jiems kartu užsisakinėti darbus toje pačioje įmonėje. Tokiu atveju geodeziniai matavimai kainuos pigiau, o ir ateityje išvengsite konfliktų su kaimynais dėl „nurėžto“ žemės lopinėlio.
  • Šiame versle būna ir tokių atvejų, kai matininkas nevažiuoja į sutartą objektą, tačiau sugeba parengti visus jums reikalingus dokumentus. Tad, jei yra galimybė, dalyvaukite žemės sklypo matavimo darbuose.
  • Niekada netikėkite tuo matininku, kuris žada padidinti jūsų žemės plotą. Geodeziniai matavimai nei prideda, nei atima žemės, o fiksuoja realią situaciją, remdamiesi pirminiais dokumentais ar kita kartografine informacija.
  • Pasidomėkite ar įmonėje, kurioje planuojate užsisakyti geodezinius matavimus, dirba teisinių žinių turintys specialistai, kurie galėtų tinkamai paaiškinti, kokias procedūras reikia atlikti, užsakant darbus ir kokias procedūras jie gali atlikti už jus tam, kad būtų pasiektas optimalus galutinis rezultatas.

Galiausiai nepamirškite pasidomėti pačios įmonės reputacija ir buvusių klientų atsiliepimais, kuriuos galite rasti internete. Geodeziniai matavimai – tai kruopštus, tikslus ir atsakingas darbas, todėl jį reiktų patikėti tik patyrusiems savo srities profesionalams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *