Kaip maža detalė keičia visą kambarį

lovatiesesRemontas gali būti didelis, gali būti mažas. Brangus arba pigus, kapitalinis ar kosmetinis. Lauko ar vidaus. O kai kada jo net neprireikia – pakeitus vieną kitą akcentą interjeras tampa nuostabus. Užtiesalai lovai – puikus pavyzdys.

Kaip maža detalė keičia visą kambarį? Kiekvienas interjero akcentas sukurtas taip, kad padėtų kurti pokyčius. Net nedidelis suvenyras padeda sukurti norimą nuotaiką. Na, o kalbant apie lovatieses… jos nėra tokios mažos. Yra įvairių pasirinkimų, pavyzdžiui, 180 x 260 cm ar 250 x 270 cm. Vertinant pagal paviršiaus plotą galima teigti, kad tai netgi masyvu. Tačiau kaina kartais džiugina – lyg pirktum ką nors mažesnio.

Tikriausiai galvojate, kokia gi ta lovatiesė turėtų būti, kad miegamasis iš tiesų pasikeistų. Jei orientuositės tik į patį lovos paviršių, suklysite. Užtiesalai lovai siuvami taip, kad būtų užtiesiami ant lovos ir dailiai kristų kone iki žemės. Taip sukuriamas gražus bendras vaizdas. Be to, ir patogumo nestinga. Jei lovatiesė dengtų lovą tik iki kraštų, tai nuo kiekvieno judesio medžiaga nusitrauktų, susiglamžytų.

Turbūt sutiksite, kad bet koks baldas, nauji tapetai ar pan. – tai teigiami namų pokyčiai. Užtiesus naują staltiesę ar pastačius naują lentyną įvyksta maloni metamorfozė. Tas pats pasakytina ir apie lovoms skirtus užtiesalus. Privati, jauki, pozityvi erdvė tampa dar malonesnė. Ir nors užtiesalai lovai, kaip jau užsiminta, nėra itin maži, tačiau jie nereikalauja milžiniško dėmesio ar kokių remonto darbų. Paprasčiausiai patiesiate ir viskas. Ir kambarys nuostabesnis nei bet kada anksčiau.

Ar žinote, kad įsigyti galima ir internetu? Pasirodo, kad tikrai taip, o ir pasirinkimas nemenkas. Suderinus platų asortimentą ir patrauklias kainas neatsiginama pirkėjų. Taip galima kalbėti iš patyrusių prekybininkų pusės. Na, o vartotojai kelia nykščius aukštyn, nes įsigyti gerą daiktą ir nepermokėti visuomet smagu.

Smagu ir tada, kai kaskart užėjus į miegamąjį pasitinka jauki lova ir, aišku, pozityvi energija. Nuostabūs užtiesalai verti dėmesio ir yra žavi puošmena.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *