Patogus būsto paskolų teikimas dirbantiems užsienyje – ką rekomenduoja ekspertai?

paskola bustuiDarbas užsienyje paprastai siejamas su didesnėmis pajamomis ir geresne gyvenimo kokybe. Vis dėlto, ne viskas auksas, kas auksu žiba. Praktika rodo, kad daugelis emigrantų, nepaisant kalbų apie gyvenimo užsienyje privalumus, svajoja apie galimybę gimtojoje šalyje nusipirkti nuosavą būstą ir sugrįžti čia gyventi. Džiugu tai, kad būsto paskolų teikimas dirbantiems užsienyje orientuotas į individualius klientų lūkesčius, todėl gauti norimo dydžio paskolą yra kur kas lengviau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesa, šiuo atveju būtina įvertinti skirtingus kredito teikėjų pasiūlymus ir rinktis konkrečiai jums patraukliausias paskolos suteikimo sąlygas.

Rinkitės iš daugybės pasiūlymų

Vienas svarbiausių darbų, nusprendus imti paskolą būstui, neapsiriboti vieno kredito teikėjo pasiūlymu. Skirkite šiam darbui laiko ir įvertinkite įvairius rinkos dalyvių sprendimus. Nepamirškite, kad atskiros bendrovės, unijos ar komerciniai bankai numato skirtingas paskolos sąlygas, palūkanų dydį, skolinimosi terminus ir t. t. Jei neturite laiko ar galimybės įvertinti kelių kreditorių pasiūlymų, bendradarbiaukite su įmone, kuri tai padarys už jus – Lietuvoje kuriasi bendrovės, dirbančios su keliais skirtingais kredito teikėjais ir galinčios jums pateikti atskirų bendrovių pasiūlymus – taip įvertinę visas sąlygas galėsite priimti racionaliausią sprendimą, sutaupysite savo laiką ir išlaidas.

Svarbiausi pasirinkimo kriterijai

Vertindami kredito teikėjų pasiūlymus, turite įvertinti kelis esminius aspektus.

Palūkanų dydis. Tai svarbiausias kriterijus, padedantis priimti galutinį sprendimą. Primename, kad palūkanos gali stipriai skirtis ne tik vertinant skirtingų įmonių sąlygas, bet net ir toje pačioje paskolos teikėjo kompanijoje. Tai priklauso nuo daugybės vidinių ir išorinių aspektų (net metų laiko), todėl skirkite laiko pokalbiui su pasirinktos bendrovės konsultantais ir aptarkite visas galimybes.

Paskolos suteikimo sąlygos. Prieš imdami paskolą, turite atidžiai išstudijuoti jums pateiktas sąlygas. Nebijokite klausti dalykų, kurie jums atrodo neaiškūs, kadangi nuo to gali priklausyti jūsų sprendimas. Iš tiesų, kuo geriau susipažinsite su paskolos sąlygomis, tuo tikresni būsite dėl pinigų grąžinimo, galimybės pratęsti mokėjimą, pasiimti papildomą paskolą ar grąžinti ją anksčiau laiko. Jei abejojate dėl vieno ar kito punkto, pasikalbėkite su įmonės konsultantais. Jie paaiškins, kokios yra būsto paskolos emigrantams sąlygos, kokie reikalavimai keliami jums ir kokią atsakomybę prisiima kredito teikėjas.

Kredito teikėjo patirtis ir atsiliepimai. Kad išvengtumėte nemalonių situacijų ir būtumėte tikri priimto sprendimo pagrįstumu, siūlome bendrauti su šios srities profesionalais, turinčiais ilgametę paskolų suteikimo patirtį, platų klientų ratą ir teigiamus atsiliepimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *