Kaip pirkti, tačiau „nepersipirkti“ prekybos centre?

didžiulės RIMI akcijosVartotojiška visuomenė yra apakinta reklamų, kurios skatina pirkti. Ir jokio skirtumo ką, jokio skirtumo ar Jums to reikia, ar ne. Svarbiausia – pirkti, tad natūraliai kyla klausimas – kas gali padėti suvaldyti potraukį. Didžiulės RIMI akcijos kiekvieną savaitę… Ne. Kiekvieną dieną vilioja žmones užsukti pas juos ir papildyti šaldytuvą pačiais skaniausiais gardėsiais. Tai, žinoma, labai gerai, tačiau reikia mokėti pirkti, kad įsigytumėte tik tai, kas Jums tikrai reikalinga.

Sąrašo turėjimas

Jeigu norite, kad išėję iš parduotuvės būtumėte tikras, kad įsigijote tik tai, kas Jums tikrai reikalinga – tokiu atveju visada rekomenduojama turėti sąrašą su savimi. Tai bene pats geriausias būdas galintis garantuoti, kad įsigysite tikrai to, ko Jums reikia. Didžiulės RIMI nuolaidos gali skatinti pirkti ir pirkti. Tiesa, jeigu pamatote nuolaidą tokiam produktui, kuris galės ilgai ir sėkmingai laukti, kol bus sunaudotas (kruopos, aliejus ir panašiai), tokiu atveju pasinaudoti galimybe tikrai verta, kadangi anksčiau ar vėliau tai bus suvalgyta, o tuo pačiu pavyks sutaupyti nemažai pinigų. Visgi, kalbant apie visokius skanėstus – pagalvokite kelis kartus prie perkant.

Pagalvokite kelis kartus prieš perkant

Pasikartosime, kad kelių kartų pagalvojimas yra labai veiksmingas būdas galintis Jums padėti užsitikrinti, kad tikrai įsigysite tik tai, ko Jums reikia. Paprasčiausiai žmonės labai dažnai perka akimis, kadangi pamato prekę ir iškart nusprendžia, kad jos jiems reikia. O viskas būtų kur kas paprasčiau, jeigu asmuo sustotų ir susimąstytų – kur jis tai panaudos. Jeigu vėl kalbame apie maistą – panaudosimo galimybės labai aiškios, tačiau daiktai kelis kur kas daugiau klausimų ir verta įvertinti, ar jie bus funkcionaliai išnaudoti.

Pirkimas yra tam tikras žaidimas ir tikrai gana paprastai galite jį laimėti. Paprasčiausiai, kovokite su pirkimo manija, bandykite atrasti būdus, kurie asmeniškai Jums veikia ir padeda nepirkti visko. Galiausiai, nepykite ant savęs. Toks masinis pirkimas remiasi į reklamą, kuri labai dažnai mus veikia intensyviai ir skatina imti į rankas tai, ko Jums nereikia.

Išmokti nepirkti nėra sunku, o naudingas kacijas galite sumedžioti čia: www.raskakcija.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *