Kaip pasirinkti tiekėją šventėms?

maistas šventėmsJeigu planuojate kokią nors gražią šventę – maisto tiekėjas yra vienas iš svarbiausių paslaugas teikiančių asmenų. Maistas šventėms sudaro bene 50 procentų šventėms. Tuo tarpu į kitą 50 procentų įeina fotografas, muzikantai, vedėjas ir kiti profesionalai. Paprasčiausiai, geras maistas – gera ir šventė. Todėl labai svarbu surasti puikų maisto tiekėją, kuris geba patenkinti didžiosios dalies svečių poreikius.

Banketai organizuojami turint maisto tiekėją. Jį susirasti galima įvertinus šiuos kriterijus:

  • Pirmiausia susipažinkite su kainoraščiais, kurie dažniausiai yra esminiai ieškant tam tikros srities specialisto. Tiesa, nežiūrėkite į tai, kad maisto kainos yra labai pigios, kadangi skiriasi pats tiekiamas maistas. Kai tiksliai nuspręsite kokių patiekalų norite – bus kur kas paprasčiau palyginti skirtingų vietų teikiamas paslaugas ir jų kainas.
  • Taip pat labai naudinga internete kiek plačiau pasiskaityti atsiliepimus apie konkrečius maisto tiekėjus. Žinoma, visi žmonės skirtingo tikisi, tad tuo pačiu gali palikti prastus atsiliepimus net ir apie labai geras kompanijas. Visgi, tokie komentarai gali padėti susidaryti preliminarią nuomonę. Netikėkite jais visais, tačiau pasiskaitykite.
  • Reikia detaliai pasidomėti, kokis tiksliai meniu bus sudaromas. Kol vieni nori tik šaltų patiekalų, tuo tarpu kitiems labai svarbu, kad banketai būtų turint ir karštus patiekalus. Dažniausiai su šeimininke individualiai sutariama dėl vaišių stalo, tačiau jau susisiekus telefonu galima susižinoti, kokios yra galimybės.
  • Dar vienas kriterijus yra tai, kad kai kurios šeimininkės tuo pačiu sutinka ir papuošti stalą,  o ne tik patiekti maistą. Tokiu atveju per šventes galima išvengti dekoratorės samdymosi. Pavyksta sutaupyti, tad domėkitės ir skaičiuokite.

Maistas šventėms turi būti atliekamas profesionalų. Negalima bandyti pačiam didelei žmonių kompanijai pateikti maistą, kadangi neturint įgūdžių rezultatas dažniausiai nuvilia. Tuo pačiu juk ir šventės metu norisi būti ir pilnateisiu šventės dalyviu. O atsipalaiduoti pavyksta tik tokiu atveju, kai yra profesionalai, kurie viskuo pasirūpins už Jus.

Nustebinkite savo svečius nuostabiais patiekalais. Juk jie yra to verti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *