Kavos staliukai – kas naujo rinkoje?

Daugelis baldų namuose yra tokie būtini, kad net nebesusimąstome, ar įmanoma būtų gyventi be jų. Miegui mums reikalinga lova, valgymui – stalas bei kėdė, maloniam poilsiui – sofa, fotelis, sėdmaišis ir pan. Taip pat labai dažnas baldas beveik visuose namuose yra ir kavos staliukai. Jie dažniausiai yra statomi svetainėje, kur ir vyksta kavos pertraukėlės arba jie neretai tampa užkandžių, gėlyčių, suvenyrų ar kitų namų puošmenų pasidėjimo vieta.

Nors kavos staliukai lyg ir įpareigoja, kad prie jų turi būti geriama kava, bet jų paskirtis, kaip jau ir vardinome, gali būti pati įvairiausia. Kai kurie žmonės net pasirenka juos naudoti kaip staliukus prie lovos, jeigu atitinka dizainas, dydis bei tenkina kaina. Kavos staliukų rinkoje yra labai daug, tad tikrai kiekvieni namai gali rasti sau tinkamą bei patinkantį variantą.

Nors kiekvieną stalą esame įpratę matyti su tam tikra plokšte bei keturiomis “kojomis”, bet tai tikrai nėra vienintelis sprendimas, kurį rasite baldų parduotuvėje. Šiuolaikiniai kavos staliukai tikrai Jus maloniai nustebins savo netradicinėmis formomis. Galimi net tokie variantai, kai šie baldai yra komplektuojami iš kelių dalių ar net pakeliami. Tokiu būdu galite sutaupyti nemažai vietos namuose bei prireikus prie kavos staliuko susodinti daugiau svečių. Taigi daugelis kavos staliukų gali tapti ir centrine svetainės dalimi, aplink kurią suksis pagrindinis veiksmas namuose.

Vieni nori ovalo formos, kiti – stačiakampio ar apvalaus kavos staliuko. Yra ir tokių, ir kitokių variantų. Galite tokius baldus rinktis ne tik pagal formą, dizainą, bet ir jų kainą, medžiagas ir patogumą. Nes pastarasis faktorius irgi yra vienas svarbiausių. Tikriausiai ir Jums yra tekę kiekvienuose namuose matyti pačių įvairiausių kavos staliukų variantų.

Pritrūkę idėjų, kokį naują kavos staliuką išsirinkti – visuomet kreipkitės pagalbos. Jeigu jau peržvelgėte ne vieną internetinę baldų parduotuvę ir vis dar nerandate idealaus varianto, galbūt verta nuvykti ir į vieną kitą fizinę parduotuvę, kur “gyvai” pamatysite baldus, kad tikrai suprastumėte savo norus bei įgeidžius. Jei ir tai nepadės, gal tada teks kreiptis į baldininkus, kurie bus įpareigoti pagaminti Jūsų trokštamą baldą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *