Keli mitai apie greituosius kreditus

kreditai
Daug kas kalba apie kreditus kaip apie kokius ateivius. Kartais net plaukai šiaušiasi girdint įvairias nesąmones ir pletkus. Vienaip ar kitaip jie turi tam tikrą priežastį ir pradžią, nuo ko viskas prasidėjo. Kažkas viena ausim kažką nugirdo, pasakė savais žodžiai, o toliau visas sugedęs telefonas pagimdė mitą. Taip greitasis kreditas tapo mistine paslauga. Toks jausmas, kad jis duodamas visiems, kas tik nori be jokios atsakomybės. Taip nėra. Atsakomybė visada pasiveja skolininkus. Šiame straipsnyje paminėsime kelis mitus apie greituosius kreditus, kurių dabar dažnai dabar girdime viešojoje erdvėje.

Bedarbių pajamos

Greitasis kreditas nedirbantiems dažniausiai nesuteikiamas. Tikrinamos pajamos ir SODROS įmokos, kurios atskleidžia, ar žmogus gali išsilaikyti, net kai jam reikia mokėti mėnesines įmokomas greitųjų kreditų bendrovei. Greitasis kreditas bedarbiams dažnai maskuojamas po kita sąvoka. Kreditai dirbantiems pagal verslo liudijimą ir individualią veiklą. Oficialiai jie laikomi bedarbiais, nors ir moka visus Sodros ir VMI mokesčius. Dėl to taip ir vadinami. Iš tiesų jiems reikia rodyti pastarųjų metų deklaracijas, kurias išsaugoti galima PDF formatu.

Nemokamai – tik sūris pelėkautuose…

Greitasis kreditas nemokamai neišduodamas. Jei taip sako reklama, ieškokite raidelių smulkiu šriftu sąlygose, nes ten minima, už ką iš tikrųjų reiks sumokėti papildomai.

Kiek paėmiau, tiek grąžinsiu?

Greitasis kreditas be palūkanų? Jei tokį radote, tai greičiausiai jis turi kokį administravimo mokestį. Tiesiog susimokėsite jį. Kiek pasiskolinai, tiek atidavei – tokią paskolą gali gauti tik iš draugų ar giminaičių. Ir tai ne visada…

Skolinkis kad ir dešimt kartų…

Greitas kreditas įsiskolinusiems paprastai nesuteikiamas. Nebent pajamos yra didelės ir galima skolintis daugiau. Jei skolininkas yra piktybinis ir negrąžina kreditų, jis yra įtraukiamas į specialų „juodąjį sąrašą“, kuriuo draugiškai dalinasi visos finansinės institucijos ir bendrovės bei bankai. Taip kad skolininkų jie tikrai nemėgsta…

„Visparis“

Greitas kreditas visą parą teikiamas ne visose įmonėse. Kredito teikimo procedūra nėra sudėtinga. Gavę užklausą greitųjų kreditų bendrovės darbuotojai patikrina užklausėjo asmenybę ir finansinę situaciją, minėtąjį „juodąjį sąrašą“ ir nusprendžia, ar jis rizikingas klientas ar ne. Tada paprašo pervesti vieną centą į jų sąskaitą, kad įsitikintų, jog žmogus turi priėjimą prie savo vardo sąskaitos. Tik tada yra pervedama norima suma. Taigi, jei tai reikia padaryti 3 valandą nakties, turi būti budintis darbuotojas, kuris ir tikrins vidury nakties tuos duomenis. Kilus abejonių sprendimas bus atidėtas darbo laikui, kai ateis kiti kolegos iš rizikos valdymo skyriaus (ar panašios kompetencijos). Taigi, teoriškai tai įmanoma, praktiškai – sudėtingas variantas… Greitasis kreditas internetu ir taip duodamas, tad palaukti keletą valandų tikrai galima.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *