5 priežastys, kodėl į kelionę turėtumėte leistis išsinuomotu mikroautobusu

mikroautobusu nuoma

Žinote, jog šiais metais norite kažkur keliauti atostogų, tačiau toks patikrintas variantas kaip skrydis lėktuvu netenkina? Plėskite akiratį: tolimesnėms išvykoms yra kur kas daugiau transporto priemonių variantų. Mikroautobusų nuoma – paslauga, pritraukianti vis platesnio keliautojų rato dėmesį. Pateikiama 5 priežastis, kodėl tai – puikus pasirinkimas jūsų kelionei.

Ekonomiška kelionė. Šiais laikais galima „sumedžioti“ lėktuvo bilietus už iš tiesų begėdiškai žemą kainą. Tačiau tai – tarsi loterija, kurioje laimi tik patys kantriausieji. Kita vertus, kaina gerokai išauga, kai į kelionę leidžiasi ne pora, o šeima su keliais vaikais. Tokiu atveju mikroautobuso nuoma tampa kur kas ekonomiškesniu variantu (galima rinktis konkretų modelį, telpantį į nustatyto dydžio biudžetą). Į išvykas populiaru keliauti kartu su draugų kompanija, tad, pasidalinus transporto priemonės nuomos kainą bei išlaidas kurui, gaunasi iš tiesų nedidelė suma.

Talpi transporto priemonė. Jei lėktuve griežtai ribojamas kartu su savimi vežamo bagažo kiekis, tai mikroautobuso talpumas leidžia šią problemą pamiršti. Kai keliaujama į šalį, kurioje maisto kainos didesnės nei Lietuvoje (sunku tuo patikėti, bet dar ir taip būna), galima kartu pasiimti ir negendančių produktų.

Techniškai tvarkinga transporto priemonė. Norint išvengti nemalonių nutikimų kelyje, ypač kalbant apie tolimą kelionę, būtina nuodugni automobilio patikra ir aptiktų gedimų remontas. Tai ne tik papildomai kainuoja, bet ir atima nemažai laiko. Jei jūs nuomositės mikroautobusą, tokių rūpesčių išvengsite.

Saugomas nuosavas automobilis. Kiekvienas kilometras, kurį įveikia automobilis, palieka pėdsaką šio techninės būklės istorijoje. Važiuojant išsinuomotu mikroautobusu, neteks sukti galvos, kaip duobėtas kelias paveiks šio važiuoklę – nusidėvėjimo išlaidos įskaičiuotos į nuomos kainą. Aišku, tai nereiškia, jog galima važinėti nesaugojant transporto priemonės – už piktybiškai padarytą žalą gresia piniginės sankcijos.

Pasirūpinta, jog važinėdami nepersistengtumėte. Dažniausiai transporto nuomos sutartyje yra pateiktas nurodymas, kiek kilometrų per parą leidžiama nuvažiuoti. Atrodytų, laisvę ribojantys suvaržymai, tačiau, kita vertus, tai gali apsaugoti nuo per didelio nuovargio, kurį patiria vairuotojai, nusibrėžę tikslą nuvažiuoti maksimalų atstumą. Juk išvyka mikroautobusu – ne nutrūktgalviškas lėkimas lenktynių trasa, o malonus pasivažinėjimas, lėtai pro langą mėgaujantis besikeičiančiais vaizdais.

Kai sugrįšite iš kelionės, šį sąrašą neabejotinai papildysite savomis priežastimis, dėl kurių, jūsų manymu, mikroautobusas – ideali transporto priemonė tolimoms išvykoms.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *