Kelionė į Egiptą – smagių nuotykių kupina patirtis

Ruošiatės savo pirmajai kelionei į Egiptą – šalį, kuri pasižymi unikalia kultūra ir neįtikėtinai gilia istorija? Tuomet jums būtina tinkamai pasiruošti jūsų laukiančiai kelionei. Tai užtikrins, kad keliauti po Egiptą jums bus labai nesudėtinga.

Nesivežkite drono

Keistas patarimas, ar ne? Juolab, kas galėtų pagalvoti, kad šiomis dienomis nebūtų galima su savimi vežtis drono, kuris daugelio žmonių gyvenime šiandien užima tokią svarbią vietą? Tačiau, deja, bet jei su savimi į Egiptą bandysite pasiimti droną, galite būti tikri, kad jums iškils daug problemų. Šioje šalyje bepiločius orlaivius (dronus) pilotuoti yra draudžiama. Ir lygiai taip pat juos draudžiama įsivežti į šalį. Todėl jei norite įamžinti savo kelionės po Egiptą įspūdžius, darykite tai naudodami savo išmanųjį telefoną, fotoaparatą arba kamerą.

Pasidomėkite Egipto istorija

Jei planuojate leistis į pažintinę kelionę po Egiptą, jums tiesiog privalu iš anksto pasidomėti Egipto istorija. Žinoma, galite manyti, kad tai galėsite padaryti ir nuvykę į Egiptą, kuomet lankysite vienus ar kitus istorinius objektus, tačiau jei šį klausimą išspręsite dar būdami namuose, galite net neabejoti, kad jūsų kelionės patirtis bus gerokai turtingesnė ir malonesnė. Juolab, kad tikrai ne visuomet kiekvienas gidas pateikia pakankamai išsamios informacijos, padedančios turistams susipažinti su tikrąja Egipto istorija.

Pasisamdykite gidą, jei keliaujate vieni

Jei į Egiptą jūs leisitės vieni, tuomet būtų labai išmintinga ir prasminga pasisamdyti kelionių gidą, kuris jus lydėtų visos kelionės metu ir padėtų jums lengviau pažinti šią nuostabią šalį. Ir nors akivaizdu, kad kelionių gido paslaugos kainuos ir jums teks atriekti nemenką dalį savo kelionės biudžeto, vis dėlto profesionalaus gido pagalba jūsų kelionė po Egiptą taps gerokai turiningesnė ir sklandesnė.

Galite pasirinkti ir turistines grupes

Jei vis dėlto jūs nenorėtumėte investuoti į kelionių gido paslaugas, visuomet galite pagalvoti ir apie prisijungimą prie turistinių grupių. Tuomet tai jums atsieitų kur kas pigiau. Kita vertus, kiekvienas keliautojas yra labai skirtingas ir turintis nevienodus lūkesčius. Kartais kai kuriems žmonėms labiausiai patinka keliauti visiškoje vienumoje ir lankomą užsienio šalį pažinti patiems.

Ką verta pamatyti kelionės į Egiptą metu

Egiptas yra labai įvairi ir nuostabi šalis. Jei planuojate kelionę į Egiptą, egzistuoja tūkstančiai būdų, kaip galėtumėte sudaryti savo kelionės po Egiptą planą. Tačiau visuomet galima išskirti keletą lankytinų objektų, kuriuos tiesiog būtina aplankyti Egipte.

Žinoma, šis lankytinų vietų Egipte sąrašas tikrai nėra baigtinis. Jei į Egiptą jūs vykstate bent dešimčiai dienų ar dviem savaitėms, tuomet galimybės tiesiog beribės – pradedant kruizu Nilu nuo Luksoro iki Asuano miesto ir baigiant nardymu Raudonojoje jūroje. Todėl nepaisant to, kokie bebūtų jūsų numatyti kelionės po Egiptą tikslai, jūs neabejotinai turėsite, ką pamatyti.

Nepamirškite Egipto eismo sąlygų

Vien Kaire yra bene 20 milijonų gyventojų, o eismas čia yra tiesiog nepakeliamas. Todėl jei jūs norite po Egiptą keliauti sklandžiau ir lengviau, tikrai neturėtumėte vairuoti patys. Kur kas geriau pasamdyti vairuotoją ar tiesiog pasinaudoti „Uber“ paslaugomis. Ir, žinoma, jūs būtinai iš anksto turėtumėte pasirūpinti kelionės draudimu. Tai jus apsaugotų nuo daugybės galimų papildomų nepatogumų.

Šie patarimai turėtų palengvinti jūsų laukiančią kelionę po Egiptą, todėl planuodami savo būsimas atostogas būtinai jais pasinaudokite.

Daugiau apie keliones į Egiptą skaitykite https://bc.lt/keliones/i-Egipta/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *