Kelionės į Egiptą – vertos dėmesio ir pinigų?

kelionės į egiptą

Apie gerus dalykus sakoma „verta dėmesio“. Ar kelionės į Egiptą atitiktų šį posakį? Tai tikras traukos centras, todėl atsakymas aiškus: taip, atitiktų.

Egiptas traukos centru tampa dėl įvairių priežasčių. Įvardijama, kad kelionės į Egiptą yra neblogai įkainotos. O kaina, kaip žinote, atlieka svarbų vaidmenį. Net sakant „man pinigai ne pirmoje vietoje“ suvokiama, kad jų visur reikia. Kai kada vengiama kalbėti apie skaičius, manoma, kad taip pernelyg laikomasi materialių vertybių. Vis dėlto nusprendus keliauti eurų klausimas nenustumiamas į paskutinę vietą. Būna atvejų, kai mąstoma skristi kur nors toli. Kitais kartais randama gražių vietų palyginti netoli namų. Ir sutinkama, kad puikių lankytinų objektų esama tiek svečiose šalyse, tiek Lietuvoje. Beje, įdomu tai, kad pasinaudojant paskutinės minutės pasiūlymais sąsaja „užsienis – brangu“ pakinta.

Egiptas – populiarus pasirinkimas

Lietuviai ieško ne tik paskutinės minutės pasiūlymų. Domėjimasis – įvairiapusis. Pavyzdžiui, kelionės į Egiptą – gana dažnai pasitaikanti paieškos frazė. Ypač vilioja šilta jūra. Tad norintiems gerai pailsėti, pabuvoti kurortinėje aplinkoje Egiptas turėtų patikti.

Kelionių organizatoriai akcentuoja, kad mūsų aptariamą šalį renkasi šeimos, nes viešbučiai gerai pritaikyti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Beje, priduriama, kad paprastai Egiptas vilioja žiemą, kai Lietuvoje darganota, šalta. Kodėl ne vasarą? Todėl, kad piramidžių krašte šiltuoju metų laiku gali varginti itin aukšta oro temperatūra.

Akivaizdu, kad į Egiptą norisi dėl jūros. Jūra – kone kiekvienų atostogų simbolis (nepriklausomai nuo to, kur vykstama – į Lietuvos pajūrį ar į kitą šalį), paplūdimys yra romantiška erdvė, kurioje ne vieta biuro reikalams ir buitiniams rūpesčiams. Ir tai dar ne viskas. Egiptas vilioja skoniais. Patiekalų grožis neišpasakytas, vien pasižvalgius į paveikslėlius varva seilės. Išvystyta ir kavos kultūra. Trumpai tariant, gurmanai neturėtų likti nusivylę.

Apsistoti prabangiame viešbutyje, paragauti kai ko skanaus, atsipūsti nuo kasdienių rūpesčių – Egiptas šiems planams tinkamas? Daug lietuvių sako, kad taip.

Kelionės į Egiptą vertos ir dėmesio, ir pinigų. O kodėl taip yra, bent apytiksliai atsakyta ankstesnėse eilutėse. Kiekvienas pabuvojęs piramidžių krašte pateiktų savų argumentų, kodėl ši kelionės kryptis yra puikus variantas.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *