Populiarios vaikštynės kūdikiams

weina-vaikstyne-toycity

Kol mažylis dar neišmoko vaikščioti, vaikštynės padės jam atlikti svarbiausius judesius ir patreniruos saugiam vaikščiojimui bei šokavimui namuose. Patogu, kai vaikiškos vaikštynės internetu užsakomos, nes net nereikia niekur važiuoti iš namų ir rūpintis, kur palikti mažylį. Šią prekę kaip ir kitas specializuotas, skirtas kūdikių priežiūrai, verta rinktis iš specializuotos kūdikių prekių parduotuvės. Štai kokios vaikštynės pastebėtinos kaip itin populiarios pastaruoju metu interneto parduotuvėje.

WEINA geltona vaikštynė Merry-Go-Round

Tai viena  populiariausių vaikštynių specializuotoje kūdikių prekių parduotuvėje. Patraukli galbūt pirmiausia tuo, kad yra optimalus kainos ir funkcionalumo santykis. Šios vaikštynės vaikams kaina yra apie 70 eurų, tačiau įvairių akcijų metu, žinoma, galima gauti ir už pigiau, taip pat ir įsigijus lojalumo kortelę. Ši vaikštynė skirta visų lyčių vaikams ir visoms amžiaus grupėms, nors, žinoma, bus naudojama tol, kol kūdikis išmoks vaikščioti. Mažylio dėmesį atkreipia ir šypseną kelia įvairių mirksinčių lempučių, grojančių melodijų ir panašių dalykų skydelis. Ramios pastelinės spalvos yra pakankamos, kad atkreiptų vaikučio dėmesį, tačiau ir neblaškytų tėvų bei nedarkytų kambario interjero. Žaidimų skydelį galima ir nuimti. Ši vaikštynė su guminiais ratukais, kurie lengvai sukasi į visas puses, padeda kūdikiui judėti patogiausiais būdais. Vaikštynėje įmontuotas patogus atlošas, o taip pat yra net 3 aukščio pozicijos, taigi, bus lengva rasti patogiausią kūno poziciją. Ši vaikštynė taip pat apsaugo ir užtikrina aukštus saugumo standartus: sumontuoti net 6 stabdžiai. Nenaudojamą vaikštynę galima lengvai sulankstyti ir padėti ten, kur ji neužimtų vietos.

hauck-sokliukas-babycity

HAUCK šokliukas Jump Fun 645062

Kuo skiriasi vaikštynė ar šuokliukas?  Vaikštynė daugiau pramoko vaikščioti, o su šokliuku vaikas juda aukštyn – žemyn. Tai taip pat malonus ir vaiką treniruojantis užsiėmimas. Šis šokliukas yra gana populiarus, o taip pat ir patrauklus savo kaina, kuri su lojalumo kortele net nesiekia 40 eurų. Šokliuką galima naudoti vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus, jį labai paprasta pritvirtinti ir sumontuoti. Kad vaikui būtų patogu, galima reguliuoti sėdynės aukštį. Vaiko svoris neturėtų viršyti 9 kg, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas. Spalvingas šokliukas pagamintas iš lengvai skalbiamo poliesterolio pluošto, taigi, namuose visada turėsite lengvai skalbiamą ir švarų šokliuką. Pirmiausia mažyliui duokite pabandyti juo naudotis, tegul pripranta. Nesitikėkite, kad per pirmąją minutę jis pamėgs šią linksmybę: kaip visada, mažyliui pirmiausia reikės priprasti, o tik tada paaiškės, kur tas smagumas. Su šokliuku nebereikės kedenti pagalvių plunksnų ar kelti dulkių šokinėjant ant lovos.

skip-hop-vaikstyne-babycity

SKIP HOP vaikštynė

Ši vaikštynė priklauso nebe pigiausių vaikštynių kategorijai, jos kaina siekia apie pusantro šimto eurų, tačiau ji ir pasižymi visai kitokia išvaizda ir funkcijų gausa. Šioje vaikštynėje galima pamatyti tokius linksmus ir kūdikiui patinkančius elementus kaip iššokančią pelėdą Peek-a-Boo arba pavasario debesėlį, puoštą ryškiaspalviais karoliukais. Čia gausu judančių detalių: pvz., pirmyn ir atgal judantys medžiai. Taip pat vaikštynėje sumontuotas judesio jutiklio režimas, todėl pagal tai, kaip yra judama, gali pasigirsti daina, yra ir fortepijono režimas. Ši vaikštynė ne tik padeda mokytis vaikščioti, bet ir lavina klausos, regos sugebėjimus. Vaikštynė yra pagaminta laikantis visų saugumo reikalavimų, dėl to tėveliai galės būti ramūs, kad vaikas bus visiškai saugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *