Kemperio nuoma – 5 svarbūs patarimai

Jau nusprendėte, kad jūsų laukiančios atostogos bus kitokios? Leisitės į kelionę ant ratų? Tačiau jūs neturite kemperio, todėl jums reikia pasinaudoti kemperio nuoma? Laimei, šiandien kemperį savo kelionei išsinuomoti nėra sudėtinga, tačiau vis dėlto yra ne vienas svarbus klausimas, apie kurį verta pagalvoti. Todėl pateikiame jums ne vieną naudingą patarimą, padėsiantį lengviau išsinuomoti jūsų kelionei puikiai tinkantį kemperio modelį.

Kemperio erdvumas ir patogumas

Kelionė kemperiu privalo būti kuo patogesnė. Todėl tam reikia pasirinkti erdvų ir patogų kemperį. Jūs galite rinktis iš plataus skirtingų kemperių modelių asortimento, pasižyminčio skirtingu vietų skaičiumi. Tačiau jei jūs į kelionę ruošiatės su keturių ar penkių žmonių grupe, tikrai nereiškia, kad jūs turėtumėte pasirinkti 5 vietų kemperį. Jei norite, kad jums būtų gerokai patogiau ir kemperyje nesijaustumėte pernelyg suvaržyti, rinkitės kuo didesnį kemperį, pvz., siūlantį bent dvejomis vietomis daugiau.

Kemperio funkcionalumas

Kemperio erdvumas nėra vienintelis veiksnys, kuris prisideda prie kelionės metu jaučiamo komforto. Todėl jums lygiai taip pat reikėtų įvertinti ir kemperių funkcionalumą, t.y. privalumus, kuriais jie pasižymi.

Būtinai įsitikinkite, kad kemperyje, kurį nuspręsite pasirinkti savo kelionei, veiktų klimato kontrolė, autopilotas, būtų funkcionali virtuvėlė, labai patogios lovos, dušo kabina ir kitos papildomos funkcijos, kurių jums galėtų prireikti.

kemperis

Kemperio paros rida

Jei tai bus pirmasis kartas, kai jūs į kelionę leisitės kemperiu, turėtumėte žinoti, kad transporto priemonių nuomos bendrovės, kurios nuomoja kemperius, taiko ir paros ridos apribojimą. Tai reiškia, kad per vieną parą negalima nuvykti daugiau nei nustatyta nuomos sutartyje. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad susidursite su dideliais sunkumais, jei viršysite nustatytą paros ridą – tiesiog už kiekvieną nuvyktą papildomą kilometrą jūs turėsite sumokėti papildomai. Tačiau dažniausiai paros rida būna 500 km, todėl toks atstumas įprastai yra pakankamai optimalus kiekvieniems keliautojams. Taip pat atsižvelgiant į tokį kilometražą jūs galite iš anksto suplanuoti ir kiekvienos savo kelionės dienos maršrutą.

Kas galės vairuoti kamperį

Nemaža dalis žmonių mano, kad kemperio vairuoti negalima turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tačiau iš tikrųjų net ir 7 vietų kemperį galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, todėl jei vairuojate lengvąjį automobilį, galėsite vairuoti ir savo pasirinktą kemperį.

Verta paminėti, kad žmogus, kuris vairuos kemperį, turėtų būti sulaukęs 21 m. amžiaus, o jo B kategorijos vairavimo stažas neturėtų būti trumpesnis kaip 2 metai. Kartais būna pritaikomos išimtys, todėl jei jūs pastarųjų reikalavimų neatitiksite ir neturite kitos išeities kaip tik vairuoti patys, apie visą tai iš anksto turėtumėte pakalbėti su pasirinkta kemperių nuomos bendrove.

Kemperio draudimas

Nuomokitės tik pilnai apdraustą kemperį – turintį tiek privalomąjį civilinį, tiek ir KASKO draudimą. Taip pat naudinga pasidomėti ar kemperiui bus taikoma „Pagalbos kelyje“ paslauga. Įprastai šią paslaugą visoje Europos Sąjungoje siūlo ne vieni kemperių nuomos paslaugų teikėjai. Tai padeda jaustis saugiau visos kelionės metu. Prireikus, galima pasirinkti ir papildomą draudimą – pastaruoju atveju nereikėtų mokėti užstato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *