Transporto priemonės priežiūra žiemos metu

automobilio dalys

Nors už lango nėra sniego, tačiau transporto priemonės priežiūra žiemos metu vistiek yra šiek tiek lepesnė nei vasaromis. Suprantama, kad žiemos metru transporto priemones gadina ne tik sniegas, tačiau ir druskos, dažniausiai kur kas daugiau lyja, galiausiai, temperatūra krenta žemiau nulio.

Tokiu atveju atsiranda daugiau gedimų. Puiku tai, kad pigiai su jais susitvarkyti gali naudotos automobilių dalys, kurias siūlome pirkti specializuotose prekybos vietose. Tokiu atveju gausite geras dalis pigiau, juolab, būsite ramus dėl kokybės.

Taip pat siūlome žiemos metu daugiau dėmesio skirti mašinai. Ko reikia nepamiršti?

  • Stiklų sutvarkymas

Kai lauke yra minusas – daugiausia dėmesio riekia skirti stiklams, kadangi jie bene labiausiai kenčia nuo labai žemos temperatūros. Žinoma, kad stiklai  visad atrodytų puikiai – labai svarbu įsigyti geros kokybės valytuvus. Taip pat atsiradus ir mikro įtraukimams – reikia juos kuo skubiau pašalinti. Tai daryti bendradarbiaujant su profesionalais, kadangi be patirties mažiausias įtrūkimas gali virsti didele klaida.

  • Padangų sutvarkymas

Suprantama, kad žiemos metu kuo daugiau dėmesio reikia skirti ir padangoms. Naudotos dalys internetu dažniausiai ir apima būtent padangoms skirtas prekes, tiksliau, jos dominuoja, kadangi aktyviausiai perkamos. Kadangi naujos padangos yra labai brangios – pirkti dėvėtas verta. Žinoma, pirmiausia padangos turi būti pasirenkamos pagal sezoniškumą, taip pat reikalingas it tikslus jų subalansavimas. Galiausiai, tikrinkite kas reguliariai, kadangi net ir mažiausi įtrūkimai vėliau gali virsti labi dideliais.

  • Stabdžių sistemos

Žiemos metu dažniausiai kelią padengia ledas, tad reikia daugiau dėmesio skirti  stabdžių sistemoms ir ABS. Vėlgi, dažniausiai joms reikalingos dalys, kurios kainuoja kur kas pigiau, jeigu įsigysite dėvėtas.

  • Šildymo svarba

Jeigu norite, kad vėsiomis dienomis net ir labai ilgos kelionės nebūtų baisios – tokiu atveju reikia patikrinti, ar gerai veikia šildymo sistema. Darykite tai dar tada, kol lauke nėra labai šalta. Kitu atveju nemalonūs orai Jus užklupo netikėtai ir teks tenkintis vos pučiančiu šiltu vėjeliu, kuris labai apsunkins keliones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *