Kiek kainuoja maistas kavinėje?

Sostinėje maitinimo vietų pasiūla yra labai plati. Nuo pačių paprasčiausių iki labai įmantrių, nuo pigių iki labai brangių. Tai, kad pasirinkimas yra labai platus – puiku, kadangi kiekvienas pagal savo asmeninius poreikius gali rasti ir sau labiausiai tinkamą maitinimo vietą. Štai paprasčiausios kavinės Vilniuje gali labai varijuoti. Vienose siūlomi tradiciniai lietuviški patiekalai, kituose – kur kas įmantresni pasirinkimai, kurie leis pamaloninti savo skonio receptorius ir tuo pačiu džiaugtis, kad maistas nebūtinai yra labai brangus, tačiau tikrai – geras.

Visgi, kavinės Vilniuje vis dar dažnai įvardijamos kaip siūlančios brangiausius patiekalus. Ar tai yra tiesa? Konkrečiausias atsakymas – galimybių įvertinimas.

Ar brangiau – visada geriau?

Kalbėdami apie restoranus dažniausiai pasinaudotume visiškai kitomis taisyklėmis, kadangi jie dažniausiai kategorizuojami pagal siūlomą meniu bei šefus, kurie dirba. Lygiai taip pat kaip ir viešbučiai, kurie dažniausiai klasifikuojami, o nakvynės namai – ne. Taigi, kavinės yra tas kur kas paprastesnis, tačiau tikrai ne prastas pasirinkimas. Svarbiausia kiekvienam suvokti – ko jis nori.

Vienu atveju maistas kavinėse gali kainuoti labai pigiai. Net pigiau, nei gaminti patiekalus namuose. Tačiau reikia suprasti, kad tuomet dažniausiai patiekalo gaminimui yra naudodami kur kas paprastesni ingredientai, kurie galbūt bus ne tokie sveiki arba ne tokie švieži.

Žinoma, tai nereiškia, kad brangiai patiekalus siūlančios kavinės galės pateikti ir kur kas geresnės kokybės patiekalus. Kartais jie yra brangūs tik todėl, kad daug investuojama į aplinką arba reklamą. Suprantama, kad klientams nėra jokio skirtumo – kur eina kavinės investicijos. Jie paprasčiausiai nori valgyti skaniai, sočiai ir dažnai – pigiai. Taigi, brangiau ne visada yra geriau, kadangi kartais mokate ne už maisto kokybę, tačiau pašalinius faktorius, kurie nelabai Jus liečia.

Kiek kainuoja dienos pietūs?

Dažniausiai kavinės Vilniuje yra skirtumas į brangias bei pigias pagal tai – kokio tipo dienos pietūs yra siūlomi ir kiek jie kainuoja. Paprasčiausiai Vilniuje gana populiaru yra per pietus eiti valgyti į kavines bei valgyklas, kadangi dažniausiai maloniai leidžiamas laikas su kolegomis, juolab, tai puiki galimybė atsipalaiduoti.

Visgi, valgyti pietus kavinėje tikrai gali ne kiekvienas, kadangi paskutiniu metu fiksuoja, kad kainos labai išaugo. Viena vertus anksčiau galima buvo mokėti tik porą litų ir gauti sočiai pavalgyti. Kita vertus dažniausiai tokių patiekalų kokybė buvo pati geriausia, kad ir tie porą litų duodavo tik užkimštą skrandį. Šiuo metu dienos pietūs gali kainuoti net 6-10 eurų, tad įvertinus kiek yra uždirbama per darbo dieną – dažniausiai ši suma atrodo gąsdinanti. Visgi, tokio tipo maistas dažniausiai šviežias ir sveikas. Tad čia jau kiekvieno asmens pasirinkimas – ką valgys ir kiek už tai gali mokėti.

Maistas į darbo vietą

Dar viena gana patraukli galimybė yra užsisakyti patiekalus į darbo vietą. Tai lyg maistas į namus, tačiau jis yra pristatymas į darbo vietą. Geriausia, kai daromi jungtiniai užsakymai su kolegomis, kadangi tokiu atveju dažniausiai patiekalų kainos nebūna tokios didelės ir investicija paprasčiausiai atsiperka. Paprasčiausias būdas palyginti meniu ir kainas – peržiūrėti pasiūlymus internetu. Taupymo poreikis yra visiškai natūralus, tačiau žiūrėkite, kad nepradėtumėte per daug taupyti kokybės sąskaita.

Kadangi šiuo metu Vilniuje maitinimo vietų yra labai daug – kiekvienas gali skyręs šiek tiek laiko ir įvertinęs skirtingas alternatyvas rasti tai, kas ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta jo poreikius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *