Techninės pagalbos kelyje gali prireikti bet kuriam automobiliui

pagalba kelyjeLietuvoje yra daug gražių vietų, vertų mūsų dėmesio, tačiau, sutikite, daugumos favoritu išlieka pajūris bei visas Klaipėdos kraštas. Pasisekė šio Lietuvos kampelio gyventojams: juk jie turi jūrą! Aišku, ir mes pastarąja galime džiaugtis per atostogas ar savaitgalį. Svečių trūkumu pajūris, ypač šiltuoju metų laiku, skųstis tikrai negali. Tiesa, idilišką poilsį sugadinti gali žemiškos problemos, pavyzdžiui, automobilio gedimas. Kad ir kaip malonu būtų kvėpuoti pajūrio oru, reikia vienu ar kitu būdu pastatyti automobilį ant „kojų“ (tai yra ratų) ir grįžti namo.  Suteikti profesionalią techninę pagalbą  kelyje visada pasiruošęs savastralas.lt kolektyvas.

Dėl kokių priežasčių bet kuriam iš mūsų gali tapti aktuali techninės pagalbos kelyje paslauga?

  • Prireikus pakeisti sprogusią ar pradurtą padangą, tačiau neturint galimybių tai padaryti savarankiškai.
  • Pasibaigus degalams. Ėjimą pėsčiomis iki artimiausios degalinės su tara rankoje geriau palikti filmo scenai…
  • Ne ką mažesnė (o gal net ir didesnė) problema nei pasibaigę degalai – situacija, kai degalinėje vietoje benzino įpilama dyzelino ar atvirkščiai. Tokiu atveju, norint išvengti pražūtingų pasekmių, būtina nedelsiant ištraukti kurą iš bako. Tai – dar viena paslauga, kurią teikia techninės pagalbos kelyje bendrovės.
  • Niekas neapsaugotas nuo „kelionės“ į griovį (svarbiausia, jog būtų išvengta automobilio ekipažo sužalojimų ar dar skaudesnių pasekmių) ar susidūrimu su neįveikiama sniego lavina, purvo klanu ar kitomis, ne visada įveikiamomis gamtos stichijomis.
  • Prireikus parsigabenti sava eiga judėti negalintį automobilį iš bet kurio kito Lietuvos kampelio ar užsienio šalies.

Sąrašą situacijų, kada prireikia techninės pagalbos kelyje, galima tęsti. O visų aplinkybių, kada automobilis negali važiuoti ar šį eksploatuoti tampa pavojinga, net ir numatyti sunku. Svarbiausia, jog Klaipėdos krašte, į kurį suguža žmonės iš visos Lietuvos, galima tikėtis operatyvios pagalbos, pasiruošiusios saugiai į reikiamą vietą pergabenti ne tik automobilį, bet ir visa jo ekipažą. Nebereikia galvoti, kuris draugas sutiks geranoriškai padėti ištikus bėdai. Išsisaugokite https://www.savastralas.lt/ kontaktus iš anksto. Niekada nežinai, kas gali nutikti kelyje. O, kaip sakoma, atsarga gėdos nedaro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *