Kiek laiko trunka „susitvarkyti SEO“?

seo paslaugos

Ne kartą teko išgirsti klausimą apie tai, per kiek laiko suteikiamos seo paslaugos. Nors sunku patikėti, bet iki šiol manoma, kad vieną kartą susitvarkius SEO, visą laiką internetinis projektas „kybos“ pirmosiose paieškos pozicijose. Deja, į tokius mitus atsakymas dažnai nuvilia – seo paslaugos yra nuolatinis procesas, o ne vienkartinė procedūra.

Pirmieji rezultatai – po dviejų mėnesių

Norėdama užbėgti sumišimui už akių priminsiu, kad SEO yra interneto reklamos rūšis. Juk rinkodara klestėti besiruošiančiam verslui reikalinga tikrai ne mėnesiui ar savaitei.

Taigi, seo kas tai? Iki skausmo prigijęs apibrėžimas, kad seo paslaugos pritaiko svetainę, elektroninę parduotuvę ar portalą prie paieškos sistemų reikalavimų. Žmonių kalba tai reiškia, kad įvedus raktinius žodžius, svetainė bus randama vartotojui, t.y. patencialiam klientui. Taip vadinamas vidinis seo optimizavimas. Tačiau tai tik pradžia. Faktas, kad Jūsų svetainę galima rasti paieškos sistemoje, jokiu būdu nereiškia, kad klientas keliaus į dešimtą ar dvidešimtą „Google“ puslapį Jūsų ieškodamas. Jeigu jis iki ten neateis, tai ir rezultatas bus nulinis. Tad prasideda išorinis svetainės optimizavimas – lengtynės, kuriose nugali ne konkurencinis azartas, o profesionalumas.

Kaip sako nuo 2009 metų šiose sultyse verdantis SEO specialistas eugenijus mockaitis, profesionalios seo paslaugos tai sėkmingos verslo rinkodaros komponentas.

Pirmieji seo paslaugos rezultatai gali būti matomi po dviejų mėnesių. Tačiau tai nereiškia, kad ties šia data Jūsų konkurentai užmiega letargo miegu ir Jums SEO nereikia. Konkurencija arši, todėl išorinis svetainės optimizavimas turi tęstis visą laiką. Sakysite tai brangu? Anaiptol, žinant ką reikia daryti, galimas ir seo nemokamai. Taupantiems laiką, seo paslaugos kaina atsiperka dėl rezultatų ir organiškai augančių pardavimo apimčių.

Tikslas – ne pardavimas

Kiekvienas specialistas pasakys, kad šios paslaugos tikslas ne pardavimas, o svetainės atsiradimas TOP 10 paieškos sistemų rezultatuose. Juk pardavimas turi daug etapų. Tačiau tik savo srities guru sieks nukreipti tikslinius lankytojus į tuos svetainės puslapius, kuriuose pateikiamos prekės ar paslaugos. Nes taip ženkliai didėja pardavimų skaičius, o su jais ir klientų pajamos.

Tokiose vietose, kur yra milžiniška konkurencinė verslo aplinka, nuolatinis SEO palaikymas tampa svarbus. Juk nepalaikomas puslapis internete neatneš norimos naudos. Todėl nuolatinės seo paslaugos kaunas ir seo paslaugos vilnius yra vienas iš svarbiausių svertų prieš konkurentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *