Klinkerinės plytelės jūsų namui

plytelės

Klinkerinės plytelės yra puikus ir unikalus būdas susikurti originalų namo fasadą. Klinkerio plytelių pasirinkimas yra išties gausus, nes galite rinkis iš glazūruotų, aštriabriaunių ar netgi sendintų plytelių. Jos puikiai tiks prie bet kokio mūsų namų eksterjero – tiek prie modernaus, tiek prie senovinio dizaino. Klinkerinės plytelės taip pat gali būti įvairiausių spalvų, skirtingų formų bei tekstūros. Jos gali būti naudojamos tiek išorėje, tiek namo viduje. Šios plytelės puikiai žiūrisi ir prieškambaryje. Plytelės pagamintos iš klinkerio taip pat pasižymi ir puikiomis savo gamybinėmis savybėmis. Pavyzdžiui, jos nepaprastai gerai atlaiko klimato ir temperatūros pokyčius (saulės kaitrą, vėją, lietų ar net ypač didelius šalčius). Klinkerio plytelės nepraranda savo spalvos, jos nereaguoja į druskas ir rūgštis. Taip pat plytelės yra linkusios nesugerti susikaupusio vandens, jos lengvai valomos, ilgaamžės ir itin praktiškos (daugiau informacijos: www.agmeka.lt).

Plytelių spalvų gausa 

Plytelės, gaminamos iš klinkerio yra visiškai natūralios ir pasižymi plačia spalvų palete. Šios plytelės gali būti įvairiausios: raudonos, geltonos, baltos, kreminės, rudos ar netgi juodos spalvos. Jų spalva išgauna plyteles kaitinant skirtingose temperatūrose, ilgiau arba trumpiau bei pasirinkus vieną arba kitą molio rūšį.

Klinkerio fasado plytelės yra labai universalios, nes suteikia plačias galimybes eksperimentuoti ir kurti norimą dizainą. Pavyzdžiui, pasirinkus senų plytų tipą, galima sukurti senovinį įvaizdį, pasirinkus subtiliai blizgias – retro ar barokinį stilių, pasirinkus akmens tipo – viduramžius primenantį stilių ir kt. Plytelių paviršius gali būti šiukštus, visiškai lygus, dengtas smėliu, blizgus ar net matinis. Rinktis išties yra iš ko. Nusprendus pasirinkti klinkerio plyteles – originalumas garantuotas.

Mišiniai mūrui 

Paprastai klinkerio plytelės yra sutvirtinamos mūro mišiniu, kuris taipogi yra derinamas prie plytelių spalvos. Cementiniai mūro mišiniai skirti mūryti tiek išorėje, tiek viduje. Šis mišinys puikiai tinka ir židinių bei kaminų mūrijimui. Mūro mišinio sudėtyje yra ypatingas priedas, kuris sumažina vandens poreikį ruošiant mišinį. Todėl jis yra sausesnis tarsi žemės konsistencijos ir netepa apdailos plytelių (daugiau informacijos: mišiniai mūrui).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *