Ko reikia, kad sporto lažybos atneštų naudą?

BetsafeInternete gausu įvairiausių tinklalapių, kuriuose galima rasti patarimų, kaip pradėti gyventi iš interneto lošimų ir lažybų. Ne viena istorija skamba panašiai taip: „Pasinaudojęs šia statymų sistema, net neiškeldamas kojos iš namų, per mėnesį uždirbu po 5000 eurų“. Tokia informacija dažniausiai – „laužta iš piršto“ arba tai 1 iš 100 atvejis. Tačiau tie, kurie nelabai turi supratimą apie tikimybes, užkimba ant šio kabliuko. Dažniausiai greta tokių istorijų skatinama padvigubinti savo statymus arba statyti, kur taikomi labai maži koeficientai (statant už favoritus). Tai paprastai modeliai, kurie sėkmę atneša retokai – lažybose viskas yra kiek sudėtingiau, o minėtieji metodai atneša dažniau nuostolių, bet ne pelno. Jei norite, kad sporto lažybos taptų vienu iš pagrindinių jūsų pajamų šaltinių, pirmiausiai nereikia vaikytis laikinos – netikros – sėkmės, kuri anksčiau ar vėliau gali privesti prie bankroto. Sėkmingai statantis asmuo ieško vertingų statymų, kurie leistų uždirbti ilgalaikėje perspektyvoje. Šiuo tikslu svarbu pasirinkti geriausią lažybų bendrovę, pavyzdžiui, Betsafe  arba Pinnacle.

Pasirinkus „rimtą“ bendrovę, dažnai naujokai ima ieškoti statymų sistemos. Reikia tik įsivaizduoti, kaip gerai gyventų visi tie, kurie randa sistemas, kur visiškai nereikia sukti galvos, nė trupučio pamąstyti, o universali sistema perprantama vos per valandą. Norint tapti sėkmingu lažybų dalyviu, reikia atitinkamo strateginio mąstymo, išankstinio pasiruošimo, turėti bazinių matematinės tikimybės žinių ir t. t. Tuo tarpu tie, kurie nieko nedarydami nori pasipelnyti, skleidžia nepagrįstas tiesas, jog norint uždirbti tūkstančius, reikės tik kelių standartizuotų veiksmų.

Savo pinigus statykite tik patys

Internete, ypač „Facebook“ tinkle šiandien galime rasti galybę žmonių, kurie mums prisistato esą „lažybų specialistai“ ir nori padėti praturtėti. Tačiau dažniausiai tie, kurie pakankamai uždirba, statymus atlieka savarankiškai ir kitiems savo pagalbos nesiūlo. Ypač skeptiškai reikėtų žiūrėti į tuos žmones, kurie ne tik įkyriai siūlo savo pagalbą, bet dar ir prašo prisijungimo prie lažybų bendrovių sąskaitų duomenų. Atsiminkite, kad jei kažkam perduosite šią informaciją, greitai savo sąskaitą galite rasti tuščią.

Sėkmingieji visuomet susidaro statymų planus

Lažybos – pasiteisinanti veikla tik tuomet, kai į ją žvelgiama atsakingai. Todėl reikėtų pasirinkti ir statymus daryti tik už vieną kurią nors sporto šaką, pataria Unibet. Geriausia ta sporto šaka, kuri jums yra įdomi, kurios apžvalgas noriai skaitote, o varžybas – žiūrite. Taip pat reikėtų susidaryti planą, kaip valdysite kapitalą – kokią sumą investuosite pradžioje, kiek procentų bendro kapitalo skirsite statymui, kokia strategija vadovausitės atlikinėdami statymus. Labai svarbu ir nusistatyti sau ir ribas, kada šiukštu negalima artintis prie kompiuterio ir atlikti statymus, pavyzdžiui, kai esate pavargę, išgėrę ar susipykote su žmona. Reikėtų pasirinkti patikimas bendroves, nuolat gilinti žinias ir klausyti, ką diktuoja šaltas protas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *