Paskolos dirbantiems užsienyje neišduodamos ką tik išsiregistravus iš darbo biržos

Paskolos dirbantiems užsienyjeEsate ką tik iš darbo išsiregistravęs užsienyje dirbantis asmuo, kuris ieško kredito bendrovės? Paskolos dirbantiems užsienyje geromis sąlygomis išduodamos ne visur – geriausias sąlygas siūlo privatūs kreditoriai. Kodėl reikėtų skolintis privačiai, o ne iš greitųjų paskolų bendrovių? Atsakymai yra keli. Pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad kreditų bendrovės turi nuolatos registruoti naujas paskolų sutartis, jog kiti kreditoriai vėliau matytų ar naujas klientas nėra dar kam nors įsipareigojęs. Jeigu skolinatės iš viešų paskolų teikėjų, tai jūsų sudarytos kredito sutartys bus užregistruojamos ir jos bus matomos kredito istorijoje. Štai, skolinantis iš privačių asmenų, dažniausiai sudaromos paskolos sutartys nėra nurodomos kredito istorijoje, nes privatūs paskolų teikėjai nėra įpareigoti to daryti.

Paskolos iš privačių asmenų gaunamos mažesnėmis palūkanomis.

Jeigu jūs ieškote kreditorių, kurie galėtų išduoti paskolas kuo pigiau, tai pirmiau reikėtų atsižvelgti į privačių skolintojų pasiūlymus. Dažniausiai jų nustatoma metinė palūkanų norma yra gerokai mažesnė nei greitųjų paskolų bendrovėse. Tai į naudą išeitų tiems, kurie norėtų vėliau skolas grąžinti iš anksto ar tiesiog nenorėtų per daug įsipareigoti. Pabrėžtina, kad privatūs paskolų teikėjai gali kreditus išduoti keliais būdais, tačiau viskas priklausys nuo to, kokį paskolų teikėją jūs pasirinksite.

Vieni kreditoriai pinigus skolina reikalaudami skolos raštelio pasirašymo. Kiti pinigus skolina sudarant paskolos sutartį, treti – skolina per tarpusavio skolinimo platformas, o dar kiti – skolina tiesiogiai ir reikalaujant turto įkeitimo. Jums patiems reikėtų nuspręsti kurį paskolų teikėją rinktis. Tačiau atminkite – reikia rinktis tokias paskolas, kurioms taikomos mažiausios palūkanos.

Paskolos iš privačių asmenų neprašykite būdami bedarbiais.

Kadangi finansų rinka dabar Lietuvoje yra stebima, tad reikėtų žinoti ir tai, kad kreditoriams taikomas reikalavimas ir dėl pinigų skolinimo bedarbiams. Trumpai tariant, bedarbiams asmenims skolinimosi galimybių nebėra – kreditoriai neišduoda jiems paskolų, nes kitaip būtų galima gauti dideles baudas. Bedarbiai asmenys dažniausiai pažeidžia vieną esminę mokumo vertinimo nuostatų taisyklę – jie neturi tvarių pajamų šaltinio. Jis yra būtinas, o svarbiausia – jis turi būti vertinamas pagal paskutinius keturis mėnesius. Jeigu esate bedarbis asmuo, tai net ir iš privačių asmenų paskolos tikėtis neturėtumėte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *