Kodėl verta naudoti liejamas grindis gamybos patalpose?

Gamybinės patalpos gali būti naudojamos įvairiais tikslais – gamybai, įvairiems remonto darbams, sandėliavimui. Bet kuriuo atveju labai dažnai tokiose patalpose vyksta procesai, turintys sąlytį su įvairiais cheminiais ar kitais agresyviais preparatais, milžiniškomis apkrovomis.

Tam, kad išvengti grindų pažeidimų ir turėti tvirtą pagrindą patalpose, rekomenduojama įrengti liejamas grindis. Vienos iš galimų variantų – Remmers epoksidinės grindys, kurias įrengti verta dėl keleto priežasčių:

  • yra besiūlės;
  • pasižymi tvirtumu;
  • atsparios apkrovoms ir bet kokiam mechaniniam poveikiui;
  • atsparios cheminiam poveikiui;
  • nekenksmingos sveikatai;
  • galima išgauti norimus atspalvius bei raštus;
  • pasižymi ilgaamžiškumu.

Šis gamintojas pasižymi itin aukštos kokybės gaminiai, atitinka visus saugumo reikalavimus ir kokybės standartus.

Įsirengę tokio tipo grindis jūs būsite užtikrinti, kad jūsų grindys yra tvirtos, atsparios įvairiems smūgiams, jų neigiamai nepaveiks net ir didelės apkrovos. Taigi, čia galite drąsiai statyti itin didelio svorio įrenginius ar stakles, ant tokių grindų drąsiai galite važiuoti su sunkiasvore technika. Todėl tokias grindis naudoti galite automobilių ar sunkiasvorės technikos servisui, jų laikymui ar automobilių stovėjimo aikštelių įrengimui.

Be to, šių grindų paviršius yra pakankamai lygus, be jokių tarpų ar sujungimų, todėl yra lengvai prižiūrimos, gerai valosi. Jos nebijo agresyvių rūgštinių preparatų bei tirpiklių, todėl puikiai tinka vykdant gaminių dažymą ar specialų medžiagų paruošimą, apdorojimą tam tikromis medžiagomis.

Norint įrengti tokio tipo grindis, visų pirma, būtinas tinkamas pagrindo paruošimas. Didelių patalpų įrengimui rekomenduojama pasitelkti šios srities profesionalus, kurie grindis tinkamai paruoš ir kokybiškai įrengs.

Kiekvienu atveju prieš įsigydami medžiagas šių grindų įrengimui, turėtumėte atkreipti dėmesį į pasirinktų medžiagų kokybę bei įsitikinti jų parametrais. Jų įrengimui papildomai bus reikalingas gruntas, kurį pasirinkti turėtumėte atsižvelgdami į pagrindo dangos ypatumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *