Kaip išsivalyti namus po remonto darbų?

Kraustymosi į naujai įrengtus ar suremontuotus, dar dažais kvepiančius, namus džiaugsmą labiausiai gadina mintis apie jų valymą. Statybinės dulkės ant langų, sienų ir grindų plytelių, kiti statybiniai likučiai visuose namuose nuteikia tikrai ne pačioms geriausioms emocijoms.

Viso to valymas dar ir pareikalauja nemažai kantrybės, valymo priemonių, papildomos įrangos bei pastangų. Neretai elementaraus buitinio dulkių siurblio ir kelių pakopų kopėčių nepakanka. Tačiau viso to gali ir neprireikti, jeigu namų valymą po remonto patikėsite profesionaliai valymo įmonei, kuri pasirūpins viskuo už jus. Jūsų namai vos per kelias valandas spindės švara visiškai be jūsų įsikišimo! 

Kalkės ir statybinės dulkės – tai mažiausiai bėdų keliantys statybiniai likučiai. Priklausomai nuo meistrų požiūrio į savo darbą, kartais postatybinis namų vaizdas atrodo nepavydėtinai. Cemento likučių, glaisto, klijų, dažų, silikono ir kitų statybinių likučių pėdsakų valymas gali būti tiesiog neįmanomas. O nežinant tiksliai, kokias priemones jų pašalinimui reikėtų naudoti, valant iškyla grėsmė paviršius negrįžtamai sugadinti.

Profesionalias valymo paslaugas teikiančiai bendrovei, regis, nėra nieko neįmanomo. Jų paslaugų pakete – langų, sienų, plytelių valymas, tam pasitelkiant, jeigu reikalinga, specialią įrangą ir priemones. Jeigu remontas buvo atliekamas jau gyvenamajame būste, postatybiniai likučiai kruopščiai pašalinami nuo veidrodžių, baldų bei šviestuvų. Dar daugiau – pagal poreikį gali būti atliekamas ir giluminis minkštų baldų valymas, paviršių impregnavimas.

Dėmesys skiriamas net ir sunkiai pasiekiamoms bei po baldais esančioms kambario vietoms ar smulkioms detalėms. O darbui atlikti naudojamos tik saugios, atitinkamai grindų ir kitų paviršių dangai tinkamos priemonės. Todėl galite būti tikri, kad nė menkiausia namų kertelė neliks nepastebėta ir kruopščiai neišvalyta, o visų svarbiausia – valymo metu nebus nesugadinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *