Kodėl verta naudoti mineralinę akmens vatą šiltinimui?

mineralinė vataTinkamas namo apšiltinimas – tai nepaprastai svarbi kiekvieno būsto dalis. Gerai atlikus šiltinimo darbus, namo šiluminis efektyvumas labai stipriai išauga, o šildymo kainos gali net perpus sumažėti. Šiltinimo medžiagos pasirinkimas gali labai priklausyti nuo šiltinamo paviršiaus, aplinkos klimato bei turimų lėšų. Tačiau viena medžiaga – mineralinė akmens vata, sulaukia nepaprastai dėmesio. „Rockwool“ mineralinė akmens vata pasižymi puikiu universalumu bei daugybe kitų savybių, padedančių saugiai ir kokybiškai apšiltinti būstą. Pastebėjus jos kylantį populiarumą kyla klausimas: kodėl verta naudoti mineralinę akmens vatą namų šiltinimui?

Saugumas yra labai svarbus šiltinimo medžiagos faktorius. Tinkamai parinkta apšiltinimo medžiaga ne tik pagerina namo šilumines savybes, bet ir suteikia jam papildomo saugumo. Mineralinė akmens vata yra atspari šilumai, kuri pasiekus labai aukštą lygį gali sukelti gaisrą. Akmens vata yra nedegi todėl suteikia papildomos apsaugos aukštoms temperatūroms. Pasirinkę šią medžiagą ir gerai atlikę šiltinimo darbus, jus suteiksite būstui tam tikrą apsaugą nuo gaisro.

Rockwool vata yra „kvėpuojanti“ medžiaga, kuri apsaugo namus nuo drėgmės kaupimosi. Vandens garai yra kiekvieno būsto priešas, dėl kurio pūva namo konstrukcijos bei kaupiasi pelėsis. Apsauga nuo šių kenkėjų ne tik užtikrins būsto ilgaamžiškumą, bet ir sukurs namiškiams jaukų, šiltą, tobulą mikroklimatą. Šios savybės parodo, kad mineralinė akmens vata puikiai tinka išorinių sienų šiltinimui, suteikiant joms papildomos, efektyvios ventiliacijos bei apsaugos nuo drėgmės. Atitvaroje susikaupusi drėgmė laikui bėgant dingsta, o žala namui – neutralizuota.

Mineralinė akmens vata yra ne tik be galo efektyvi, bet ir labai ekologiška medžiaga. Akmens vata yra naudojama jau daugybę metų, per kuriuos buvo įsitikinta, kad ši medžiaga ne tik tvirta ir gerai išbandyta, bet ir pasižymi savo ekologiškumu. Jei savo šiltinimo darbams pasirinksite mineralinę akmens vatą, jos patvarumas apsaugos jus nuo žalingo aplinkos poveikio, o ekologiškumas užtikrins gyventojų gerą savijautą ir būklę namuose. Populiarumas, kurio sulaukia ši šiltinimo medžiaga, yra pagrįstas šiomis teigiamomis savybėmis.

„Rockwool“ mineralinė akmens vata turi daugybė pliusų, padedančių užtikrinti gerą šiluminį efektyvumą, tačiau ar žinojote, kad ši medžiaga taip pat puikiai izoliuoja garsą? Į patalpą patenkantys garsai yra efektyviai slopinami. Medžiagos universalumas ne tik tinka kiekvieno paviršiaus šiltinimui, bet ir tuo pačiu sugeba jį izoliuoti nuo triukšmo. Tai yra ypač naudinga buto gyventojams, norintiems izoliuoti tiek išorinį garsą, tiek netrukdyti kitiems gyventojams. Atsižvelgus į kainos ir kokybės santykį, mineralinė akmens vata stipriai lenkia savo konkurentus. Kai kurios šiltinimo medžiagos kartais net pranoksta jos siūlomus pliusus, tačiau jų kaina yra nepalyginamai didesnė. „Rockwool“ mineralinė akmens vata – tai puikus būdas apšiltinti namus už prieinamą kainą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *