Kodėl vestuviniai žiedai vis dar mūvimi?

Laiko, išsirinkti vestuvinius žiedus, tikrai reikia nemažai. Gerai yra tiems būsimiems jauniesiems, kurie jau seniai turi žiedų eskizus ar nuotraukas, kokių papuošalų norėtų. Tačiau tenka pripažinti, kad tokių porų tikrai nėra daug ir daugelis pasikliauja profesionalių juvelyrų, dirbančių Fashion Gold, rankų darbu. Šiame salone darbuotojai tikrai patars ir padės išsirinkti norimus žiedus. Sužadėtiniai yra konsultuojami visiškai nemokamai, tad tai gali būti puiki proga susipažinti ir pasimatuoti ne vieną rinkoje egzistuojantį žiedelį.

Vidutiniškai žiedai gali kainuoti apie tūkstantį eurų. Ši suma gali būti tiek mažesnė, jei norėsite rinktis paprastesnius žiedus arba turite aukso ir iš jo juvelyrai gali pagaminti tikrus meno kūrinius Jums, kuriuos nešiosite visą likusį gyvenimą. Taip pat galite už vestuvinius žiedus mokėti ir ne vieną tūkstantį eurų, jeigu trokštate, kad jie būtų išskirtiniai, vienetiniai, itin kokybiški bei juvelyrui teks įdėti nemažai darbo. Visi vertiname skonio bei stiliaus pajautimą bei subtilų jo pertikimą papuošaluose.

Daliai sužadėtinių gali pasirodyti, o kam gi iš viso reikia tų vestuvinių žiedų ir dar papildomų išlaidų, kurių tikrai netrūksta organizuojant vestuves? Su tokiais nusistatymais tikrai nesutiks nei Jūsų tėvai, nei seneliai. Mūvėti aukso žiedus nuo pat vestuvių dienos yra gili tradicija, kuri ir šiais laikais yra perduodama iš kartos į kartą. Viskas prasidėjo tikrai seniai ir vestuvinius žiedus mūvėti ant kairės rankos bevardžio piršto pradėjo poros Senovės Egipte. Dar tais senais laikais buvo pradėta tikėti, jog ta kraujagyslė, kuri keliauja nuo kairės rankos bevardžio piršto, nusitiesia kelią iki pat širdies. Dėl to ir svarbu, kad tas ryšys būtų palaikomas.

Kiti nori, kad vestuviniai žiedai būtų aiškiai matomi kitiems ir juos mielai nešioja. Nori, kad ir nesakant kiti žmonės žinotų jų statusą bei nebekiltų jokių papildomų klausimų. Net yra sakoma, kad tiek iš aukso, tiek ir iš sidabro sukurti vestuviniai žiedai gali parodyti visišką partnerių pasitikėjimą vienas kitu. Tikriausiai dėl to būtent šie du metalai ir dominuoja tarp žiedų, kurie yra skirti vestuvių šventei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *