Kokį žiedą geriausia pasirinkti vestuvėms?

Vestuvės yra gražiausia šventė tiek vyro, tiek moters gyvenime, o šventę kiekvieną dieną primins vestuvinis žiedas. Jaunavedžiams vestuvinis žiedas – nepamainomas būsimos santuokos simbolis, tačiau kaip išsirinkti tinkamą žiedą?

Pirkdami žiedus praleiskite laiką kartu

Visų pirma, vestuvinius žiedus pirkite kartu, kad žiedai atitiktų tiek vyro, tiek moters norus. Vestuviniai žiedai gali būti įvairūs, galite rinktis klasiką ir įdomesnius sprendimus, kiekvienas ras savo mėgiamiausią. Patariame nesivadovauti populiariomis vestuvinių žiedų tendencijomis, nes tai, kas yra populiaru šiandien, rytoj gali būti pasenę, o jums vestuvinis žiedas tarnaus visą gyvenimą. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, ką džiugina ir vertina širdis. Prabangūs vestuviniai žiedai turi technines detales, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į žiedo dizainą, bet ir į žiedo vidų: jis turi būti gražus, lygus. Tokie žiedai yra patogūs nešioti ir nesispaudžia net ant šiek tiek patinusių pirštų.

Žiedo dydis turėtų būti pasirinktas tiksliai

Nepamirškite, kad jei rinksitės žiedą platesniu rėmeliu, gali tekti pasirinkti šiek tiek didesnį nei dabartinis žiedo dydis, todėl geriausia išmatuoti žiedą ant piršto. Taip pat turėtumėte nustatyti norimo žiedo rėmo plotį, nes moterys dažniausiai renkasi šiek tiek plonesnius žiedus nei vyrai, tačiau abu žiedai gali būti vienodo pločio. Pasirinkite siauresnį žiedą, jei turite ilgesnius pirštus, arba vidutinio pločio žiedą, jei turite trumpesnius pirštus. Renkantis žiedą visada svarbu vadovautis jausmais. Jei pasimatavę žiedą su juo jaučiatės patogiai ir jis sukurtas pagal jūsų širdžiai mielą skonį, tuomet turėtumėte jį pasirinkti.

Kokį žiedą pasirinkti?

Rinkdamiesi vestuvinį žiedą, pasirinkite norimą aukso spalvą. Jis gali būti raudonas, geltonas, baltas, rožinis ar net juodas. Nebijokite pabandyti. Taip pat galite pasirinkti stilių, kuriuos sudaro keli aukso atspalviai, nes šiais laikais ypač madinga sujungti dvi spalvas į vieną žiedą. Išsirinkę atspalvį galite rinktis matinį arba kibirkščiuojantį auksinį žiedo rėmelį, derinti matinį ir blizgų paviršių viename žiede. Pamirškite mitą, kad auksą reikia derinti su kitais papuošalais, juvelyriniai dirbiniai su žiedais nederinami – vestuvinis žiedas pirmiausia yra meilės simbolis, o paskui papuošalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *