Kuo šilumos siurbliai oras –  vanduo yra išskirtiniai?

Kaip žinia, atėjus šaltajam metų sezonui žmonės skirtingai šildosi savo namus. Šilumos siurbliai oras vanduo tampa vis populiaresnė priemonė, kurią renkasi vis didesnė grupė žmonių. Būtent apie šią sistemą plačiau papasakosime šiame straipsnyje, kuo ji skiriasi nuo kitų.

Kuo išsiskiria šilumos siurbliai oras – vanduo?

Lyginant su ankstesniais laikotarpiaisšilumos siurbliai oras – vanduo yra žymiai paklausesnė prekė. Ir tai lėmė nemažai faktorių. Ji pasižymi nesudėtingu veikimo principu, kuri leidžia be didelio vargo aprūpinti namus reikiamu šilumos kiekiu. Tad šią energiją galima naudoti ne vien tik pasišildyti namus, bet ji puikiai tinka šildyti vandenį. Šią sistemą galima jungti tada, kai namuose yra radiatoriai, arba tada, kai namuose sumontuotas grindinis šildymas. Tad tokia sistema yra gan universali, nes ją galima derinti prie kelių variantų ir norint ją įsirengti nereikia griauti jau sustatytos sistemos. Ši šilumos siurblio oras – vanduo sistema yra patogi ir todėl, kad neužima daug vietos, jai nereikia skirti papildomo kambariuko, kurioje ji būtų sumontuota. Tad jei jūsų namuose vietos nėra itin daug, tai gali būti puikus variantas.

Kaip tinkamai prižiūrėti šilumos siurblio oras – vanduo sistemą?

Ją patogu naudoti todėl, kad jos priežiūra nereikalauja didelio dėmesio ir pastangų. Sistema dirbs gerai, jeigu ji bus nuodugniai apžiūrėta bent jau vieną kartą per metus. Tokia apžiūra leis panaikinti atsiradusius trūkumus ir pažeidimus, bei užkirs kelią ateities problemomis. Todėl tokia apžiūra yra rekomenduojama. Nors tai ir nėra sudėtinga sistema, bet vis tiek ji turi savitą veikimo principą, todėl tokiai apžiūrai reikėtų samdyti specialistą, kuris šį darbą išmanytų. Reguliariai atliekama apžiūra šios sistemos veikimą gali prailginti net iki kelių dešimtmečių.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis šilumos siurblio oras – vanduo sistemą?

Kadangi tokie šilumos siurbliai gali būti pačių įvairiausių rūšių, tad pateikiame kelis patarimus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį jį renkantis:

  1. kokias funkcijas atlieka. Tokie siurbliai gali atlikti keletą funkcijų, tad turėtumėte žinoti iš anksto, ko norite.
  2. nemažą dėmesį reikėtų atkreipti į nustatytą šilumos amplitudę.
  3. jeigu garsas yra svarbus, tai dėmesį reikėtų atkreipti į šį niuansą.
  4. kokia kaina yra siūloma už tam tikros rūšies šilumos siurblį.

Jeigu sunku išsirinkti iš didelės pasiūlos, visada galite kreiptis į profesionalus, kurie patars vienu ar kitu klausimu ir padės išsirinkti geriausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *