Lubrikantai ir prezervatyvai intymiems žaidimams

Lubrikantai ir prezervatyvaiKartais porų seksualinis gyvenimas išsikvėpia, todėl yra populiariai sakoma, kad reikia pakūrstyti namų židinį. Prezervatyvai tai ne vien apsisaugojimo nuo neplanuoto nėštumo priemonė, bet jie gali būti ir įspūdingiausių pojūčių garantas. Jų yra įvairiausių rūšių ir spalvų, netgi neoninių kurie šviečia naktyje. Norint pakurstyti ugnį reikia per naujo vienas kitą atrasti, o tam geriausiai tinka bendra intymi veikla, kuri yra tik Jūsų dviejų ir niekas apie tai kitas nežino. Tai ypač suartina žmones, suteikia jiems pasitikėjimo vienas kitu. Atrodo reikia tik tiek nedaug, kad bet kartais pritingime arba nukeliame tai artimiausiam laikui vėl ir vėl, kol užmirštam ir vėl prisimename. Taip ir tesiasi šis monotoniškumas, tuomet kada būtų galima mėgautis vienais nuostabiausių dalykų kuriuos galite duoti vienas kitam. Taip pat lubrikantai atrodo toks nekaltas ir paprastas dalykas, tačiau jų yra įvairiausių rūšių imkime pavyzdį šildantys. Tai nepaprasti dalykai, kurie ypč padidina odos jautrumą, kas suteiks nepaprastus ir ankščiau nepatirtus pojūčius.

Suderinami dalykai

Įvairūs prezervatyvai būna ne tik įvairiausio reljefo – dygliuoti, rombuoti ir t.t., bet ir įvairiausių spalvų, kvapų ir skonių. Žinoma kiekvienas iš jų gali būti skirtas ir vis kitam užsiėmimui. Pavyzdžiui aromatizuoti skirti oraliniui seksui, o dygliuoti ar rombuoti – vaginaliniui. Kuomet pasitelkus juos į pagalbą yra labiau stimuliuojama vagina, taip išryškinami moters pojūčiai. Lubrikantai gali būti naudojami kartu su apsisaugojimo priemonėmis. Kartais yra nenorima naudoti prezervatyvų, nes, kaip yra sakoma, tai tarsi medaus laižymas per stiklainį. Tačiau čionai į pagalbą pasitelkus lubrikantus galime pajusti visai kitus pojūčius. Taip pat, kaip ir minėjau pradžioje lubrikantų yra įvairiausių rūšių. Pratęsdamas paminėsiu kam jie skirti pavyzdžiui natūralių pojūčių išryškinimui arba tinkantys alergiškiems žmonėms arba pažeistai ir per daug jautriai vaginai, kuomet lubrikantai turėdami gydomųjų savybių ne tik, kad padidiną lubrikaciją, tačiau ir atgaiviną moters gleivinę, o odą padaro lyg šilkinę. Taip pat analiniai lubrikantai kurie yra sustiprintos lubrikacijos, tai reiškia, kad jie ant odos išsilaiko kur kas ilgiau, padeda atsipalaiduoti, taip pat gydo odos mikro įtrūkimus, dėl ko analinės meilės žaidimai tampa daug komfortiškesni.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį

Ne visi lubrikantai ir prezervatyvai yra suderinami tarpusavyje, todėl juos įsigijant dėmesį reikėtų atkreiptį iš ko jie pagaminti. Pavyzdžiui lubrikantų yra įvairiausių rūšių, todėl kai kurie būna pagaminti riebalų arba vazelino pagrindų, šitos medžiagos ardo lateksą, kas gali pakenkti lateksiniams prezervatyvams ir dėl to lytinis aktas tapti nesaugus. Visgi įsigijant prekę dažniausiai prie vienos ir kitos būna parašyta, kad jie yra suderinami ir saugūs kartu naudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *