Macbook pro 13 case: nebūkite „skūpus“ ir nereikės mokėti du kartus!

Macbook pro 13 caseKalbant apie Macbook’us, žodžio „skūpumas“ vartoti tikriausiai nederėtų. Tai – gana solidus pirkinys tiek kainos prasme, tiek ir prekinio ženklo „svoriu“ savo kategorijoje. Kaip bebūtų, pardavėjai tautiečių dėmesiu „obuoliams“ skųstis negali. Pastaraisiais susivilioja ne tik  aukštesnę padėtį visuomenėje užimantys asmenys, bet  ir „vidutiniokai“, suvokiantys, jog kompiuterių bei kitų išmaniųjų įrenginių kokybė kainuoja. Kiekvienam turėtų būti suprantama, jog už savo daiktų saugumą esame atsakingi tik mes patys, tad tokie kompiuterių aksesuarai kaip krepšys ar dėklas, atrodo būtini. Tiesa, ieškant dėklo ar kito priedo ir pagrindiniu kriterijumi pasirinkus kainą, galima „nusvilti“: keliais eurais pigesnis pirkinys neretai nuvilia kokybe. Iš natūralių medžiagų (lino, veltinio) pagaminti Macbook pro 13 case dėklai galbūt šiek tiek tiek brangesni už masinės gamybos, besivoliojančius prekybos taškų lentynose, tačiau tai – vienas geriausių pasirinkimų ilgaamžiškumo, įvairiapusės apsaugos bei dizaino prasme.

Šiuolaikiniam žmogui, ieškančiam originalumo, vertinančiam kokybę ir „draugiškumą“ aplinkai, lininiai ar iš vilnos pagaminti Macbook pro 13 case yra būtent tai, ko reikia. „Aprengtam“ kompiuteriui nebaisūs tampa nedideli smūgiai, kurių išvengti negali net pats atsargiausias savininkas (lininis Macbook pro 13 case papildytas gana storu apsauginių putų sluoksniu, o veltinio audinys – savaime storas), dulkės, kurių knibždėte knibžda bet kurioje erdvėje ar aštresnių daiktų „draugija“. Inžinieriai stengiasi pagaminti kiek įmanoma atsparesnius kompiuterius, tačiau pastarieji vis dar „lepūs“ tokiems veiksniams kaip, pavyzdžiui, temperatūrų svyravimas. Šiuo atžvilgiu vilnos gaminiai yra bene idealiausia išeitis – ši medžiaga išlaiko pastovią temperatūrą, tad galima nebesibaiminti, jog kompiuteris, išneštas iš šilto kambario į lauką, „peršals“.

IMG_9726 (Custom)Atrodytų, jog nesvarbu, iš kokios medžiagos pagaminti dėklai, visų jų funkcija – saugoti. Ir išties, dirbtinės odos ar kitos neaiškios sintetinės medžiagos pirkinys kurį laiką gali tarnauti gana gerai, tačiau nusidėvėjimo požymiai (spalvos blukimas, nusitrynimas, įplyšimai) pasireiškia greičiau nei tikėtasi. Vilna ir linas, ilgaamžiškumo prasme, yra vienas geriausių variantų. Kompiuterio dėklas, kurį naudojame bene kasdien, ilgai atrodys kaip ką tik pasiūtas.  Vadinasi, didesnė suma, investuota į Macbook pro 13 case, žiūrint  naudojimo laiko perspektyvos prasme, tikrai atsipirks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *