Matematika ir vartojimo paskola: ką apskaičiuoti

paskolos dirbantiems užsienyje
Bet kokia vartojimo paskola yra svarbus finansinis žingsnis. Jeigu kartais užtrunkame kelias valandas mąstydami, ar pirkti 20 eurų brangesnes padangas automobiliui, o dar ilgiau renkamės pigesnę ar brangesnę batono rūšį, tai tokius žingsnius kaip vartojimo paskola internetu būtinai turėtume apgalvoti dar smulkiau: juk kalba sukasi apie tikrai labai dideles sumas. Štai į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Kur labiausiai apsimoka skolintis

Ne paslaptis, kad vartojimo paskola internetu suteikiama daugybėje skirtingų platformų. O jeigu dar ir kalbėtume apie tai, kad vartojimo paskola gali būti suteikiama ne tik kredito teikėjų, bet ir kitais būdais, tai pasirinkimas dar labiau išaugtų. Tad norint pasiskolinti, visų pirma, reikėtų gerai išanalizuoti, kokių yra variantų, ir kas labiausiai yra jums priimtina. Žiūrėkite, kad platforma būtų ne ką tik atsiradusi, o jau būtų kažkiek pelniusi pasitikėjimo. Matykite, kiek investuota į svetainės turinį, dizainą, į klientų aptarnavimą ir pan. Skaitykite ir atsiliepimus, nes ten sužinosite nemažai svarbių detalių.

Kokią tikslią sumą geriausia skolintis

Skolintis reikia kruopščiai paskaičiavus, kokia iš tiesų turėtų būti ta suma, kurią pasiskolinę galėtumėte ir saugiai jaustis, ir nepasiskolinti per daug, ir nepasiskolinti per mažai. Tai kas, kad pagal pajamas jums galbūt gali būti suteikta paskola iki 10000 eurų. O jeigu jums reikia tik 1000? Tai ir skolinkitės tiek, kiek reikia. Tiesa, rekomenduojama visada šiek tiek padidinti tą sumą, jeigu manote, kad gali pritrūkti, ar netrukus papildomai dar šiek tiek pasiskolinti. Gali būti, kad paėmus paskolą, neturėsite galimybių vėl skolintis, todėl reikėtų skolintis ne tik ne per daug, bet ir ne per mažai.

Ar pakaks pajamų grąžinimui

Aišku, jūs žiūrėsite, kad vartojamoji paskola maziausios palukanos būtų, bet visiškai normalu, kad kreditas vis tiek turės savo kainą. Ir grąžinsite daugiau, nei pasiskolinsite. Tad reikėtų savęs nuoširdžiai paklausti, remiantis ne tik automatiniais skaičiuotuvais – ar pajėgsite grąžinti tą kreditą? Ar padarysite tą lengvai? Pagalvokite apie viską, pagalvokite ir apie savo darbo ar verslo tvarumą, ar visą grąžinimo laikotarpį turėsite galimybes dirbti ir gauti pajamas.

Kokių turite būsimų išlaidų grąžinimo laikotarpyje

Kadangi trumpalaikes paskolos šiek tiek sutraukia galimybes grąžinimo laikotarpiu nusipirkti ką nors išsimokėtinai (dėl pakitusios mokumo ir kreditingumo istorijos), vertėtų iš anksto aptarti su šeima, kaip dėl ateities planų. Taip pat reikėtų pagalvoti, ar apskritai nepadidės išlaidos kažkurioje srityje dėl tam tikrų priežasčių.

Kokius saugius užnugarius turite, nemokumo atveju

Žinoma, idealu, jeigu vartojimo kreditas ir jo grąžinimas priklauso ne tik nuo jūsų realaus atlyginimo, bet ir bent vieno ar kelių kitų finansinių saugiklių. Kas tai galėtų būti? Pirmiausia, kažkoks nekilnojamasis turtas, ir visai ne tas, kuriame gyvenate. Taip pat tai galėtų būti ir kažkokios pajamos iš būsto nuomos. Gal, esant galimybei, galite išnuomoti netgi savo gyvenamąsias patalpas? Taip pat tai galėtų būti kažkoks verslas su pasyviomis pajamomis. Galų gale, net ir asmeniniai ryšiai su giminėmis, kurie yra gerai finansiškai savimi pasirūpinę.

Kiti veiksniai:

  • Įvertinkite, ar sritis, į kurią norite investuoti, perspektyvi kelių metų laike;
  • Įvertinkite, ar šeimos nariai sutinka su skolinimosi idėja;
  • Įvertinkite, ar kitam žmogui jūsų vietoje siūlytumėte tokį kelią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *