Naujas butas Klaipėdoje: pristatome projektą „Nidos 72“

naujas butas Klaipėdoje 

Kad ir kokie skirtingi bebūtume, jau nuo seno mus vienija noras turėti savo namus, savo erdvę, kurioje jausimės gerai. Nesvarbu, ar tai molio namelis, šiaudinė troba, modernus loftas, ar butas senamiestyje – kiekvienas pasirenka sau patrauklų ir priimtiną variantą. Gyvenantiems uostamiestyje ir ieškantiems šilto, ekonomiško bei patogaus būsto šiandieninė pasiūla nėra tokia didelė, kokios norėtųsi. Todėl tuos, kuriuos domina naujas butas Klaipėdoje, kviečiame iš arčiau susipažinti su projektu „Nidos 72“. Kuo jis ypatingas?

Nauja statyba

Turbūt pirmuoju ir pagrindiniu „Nidos 72“ projekto privalumu galime įvardinti faktą, kad tai yra naujos statybos būstas Klaipėdoje. Šis miestas yra liūdnai pagarsėjęs savo senais, vaiduoklius primenančiais daugiabučiais, kurie reikalauja didelių investicijų į remontą, atrodo nepatraukliai ir dažnai turi defektų. Naujos statybos gyvenamieji namai yra projektuojami pagal šiuolaikinio žmogaus poreikius, jiems taikomi visiškai kiti kokybės standartai, todėl jums nebereikia jaudintis nei dėl daugiabučio eksterjero, nei dėl broko ar netinkamo išplanavimo.

Kokybė

Jei jus domina naujas butas Klaipėdoje, išskirtinai projekte „Nidos 72“, turėtumėte žinoti ir tai, kad jo statybų metu buvo naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, kurios yra sertifikuotos ir gali užtikrinti maksimalų patvarumą bei saugumą. Tiek fasado, tiek stogo ir sienų apšiltinimui naudota individuali šildymo apskaitos sistema, dėl kurios šie butai pasižymi ekonomiškumu ir itin mažomis šildymo sąnaudomis. Toks būstas padės sutaupyti savo šildymo paslaugų sąskaita ir garantuos šiltus bei jaukius namus, kas itin svarbu gyvenant pajūryje, kur vėjas ir drėgmė gali stipriai paveikti senus, iš nekokybiškų medžiagų pastatytus namus.

Aplinka ir susisiekimas

Dar vienas dalykas, kurį garantuoja naujos statybos būstas Klaipėdoje, projekte „Nidos 72“ – vaizdinga aplinka ir puikus susisiekimas. Šalia gyvenamųjų namų įrengtas parkas, kuriame galite ramiai leisti laisvalaikį su šeima ir artimaisiais. Taip pat patogiai galite pasiekti ne tik prekybos centrus, viešąsias įstaigas bei kitus svarbius infrastruktūros taškus, bet ir pajūrį, iki kurio automobiliu nukeliausite labai greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *