Vyriška piniginė – kaip ją prižiūrėti?

apie teisingą piniginių priežiūrą

Piniginė naudojama kasdien, ar beveik kasdien. Prie jos liečiamasi rankomis, ji trinasi kišenėje, rankinėse, išimama ir vėl įgrūdama į rankinę kelis kart per dieną, paliekama ant įvairių paviršių, todėl greit prisigeria įvairiausių nešvarumų. Tam, kad piniginė neprarastų savo prekinės išvaizdos ir tarnautų jums kaip galima ilgiau, būtina ją tinkamai prižiūrėti.

Šiame straipsnyje rasite jums reikalingą informaciją apie vyriškų piniginių priežiūrą.

Tinkama priežiūra – reguliarus valymas

Piniginę rekomenduojama reguliariai išvalyti – tiek išorę, tiek vidų.

Pirmiausia, išimkite iš piniginės viską – absoliučiai viską – ir išvalykite piniginę sausu medžiagos gabalėliu. Jei piniginės vidus yra matomai susitepęs, valykite jį drungnu muiluotu vandeniu, pasinaudodami kempinėle ar šepetėliu. Jei piniginė pagaminta iš natūralios odos, valykite nemuiluotu vandeniu arba stebėkite, kad muiluoto vandens nepatektų ant odinių piniginės dalių. Išvalę, nusausinkite minkštu rankšluosčiu. Džiovinkite atsargiai, neskubėdami, ne aukštesnėje nei 27 C temperatūroje.

Kaip valyti piniginės išorę? Priklausomai nuo to, iš ko ji pagaminta. Su piniginėmis, pagamintomis iš tvirto audinio, yra lengviausia – jas galima valyti tiesiog vandeniu ir muilu. Kur kas atsargiau derėtų elgtis su piniginėmis, pagamintomis iš natūralios odos. Jei piniginė susipurvina, ją reikia atsargiai nuvalyti drėgnu skudurėliu, vengiant muilo ar kitų cheminių priemonių. Odai kenkia staigūs temperatūros pokyčiai, todėl valyti rekomenduojama tik drungnu vandeniu, o džiovinti – kambario ar šiek tiek aukštesnėje temperatūroje. Būtina laikyti atokiau nuo radiatorių ar kitų intensyvaus karščio šaltinių.

Jei odinė piniginė pagaminta iš gyvatės ar krokodilo odos imitacijos, ją galima valyti ir blizginti tik sausu vilnoniu skudurėliu.

Lakuotą odą taip pat galima valyti tik sausu, švariu ir švelniu skudurėliu.

Keletas patarimų, kurie prailgins piniginės tarnavimo laiką

Kad piniginė ilgai tarnautų saugokite ją nuo saulės spindulių – tiesioginė saulės šviesa gali pakenkti piniginės spalvai.

Saugokite piniginę nuo vandens. Jei piniginė gavo drėgmės, džiovinkite ją kambario temperatūroje, saugant nuo stiprių karščio šaltinių.

Nepergrūskite savo piniginės įvairiausiais daiktais (bilietais, kortelėmis, kuponais, užrašų lapeliais ir kt.) – natūrali oda linkusi temptis, o jūs rizikuojate, kad piniginė praras savo formą, išsitampys, ir net pašalinus nereikalingą turinį, niekada nebebus tokia, kokia buvo.

Jokiu būdu nesinešiokite piniginės užpakalinėje kelnių kišenėje! Yra daugybė priežasčių šito nedaryti, ir viena iš jų – tai, kad ant savo piniginės bent keletą kartų per dieną atsisėsite visu savo svoriu.

Saugokite, rūpinkitės ir tinkamai prižiūrėkite – kad piniginė kiek galima ilgiau atrodytų kaip nauja.

Norite sužinoti dar apie teisingą piniginių priežiūrą? Paieškokite straipsnių internete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *