Privalomasis transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimas

TPVCA skaičiuoklėTPVCA draudimas – tai draudimas, kuris reikalingas atsitikus nelaimei. Jeigu Jūsų transporto priemonė buvo sugadinta autoįvykio metu – draudimas padengs visas išlaidas. Na, o paprastai valdoma TPVCA skaičiuoklė padės paprasčiau susiskaičiuoti, kiek kainuoja draudimas konkrečiai Jums ir kokio tipo draudimą yra geriausia pasirinkti.

Apsidrausti privalomuoju draudimu turi visi, kurie savo vardu yra užsirašę transporto priemonę. Jeigu Jums kyla kokių nors neaiškumų – skaitykite toliau.

Kokios transporto priemonės turi būti draudžiamos?

  • Lengvieji automobiliniai.
  • Motociklai ir mopedai.
  • Traktoriai.
  • Savaeigės transporto priemonės.
  • Mikroautobusai ir autobusai.
  • Ir kitos transporto priemonės.

Ką apdraudžia draudimas?

Privalomasis draudimas skirtas apsaugoti žmones nuo finansinių problemų tuomet, kai jie patenka į autoįvykį. TPVCA skaičiuoklė tiksliai nurodo, kokiu atveju kokią pinigų sumą už draudimą tenka mokėti.

Kur galioja?

Šis draudimas galioja visose ES šalyse. Dėl Europos šalių, kurios nėra sąjungose, rekomenduojame pasidomėti individualiai.

Kada brangsta draudimas?

Jeigu per trumpą laiko tarpa padarote ne vieną pažeidimą – tokiu atveju kita draudimo įmoka bus didesnė. Visgi, viskas taip remiasi į tai, koks yra Jūsų vairavimo stažas. Taigi, verta vairuoti taisyklingai ir nepažeidinėti įstatymų. Tokiu atveju ir pats draudimas nebus brangus. Dėl kiekvieno draudimo individualiai reikia pasinaudoti specialia skaičiuokle. TPVCA skaičiuoklė padės Jums įvertinti, kokia bus metų kaina.

Ar verta naudotis papildomu draudimu?

Nors šis draudimas yra privalomas, visgi, daugelis papildomai naudojasi ir Kasko draudimu, kuris padeda apsaugoti nuo kur kas daugiau nelaimių nei kad autoįvykių. Žinoma, tokių paslaugų kaina taip pat yra kur kas didesnė, tad verta pagalvoti, ar tokia paslauga Jums yra reikalinga ir kiek esate pasiruošęs mokėti. Papildomą draudimą teikia labai daug skirtingų įmonių, tad siūlome pasidomėti individualiai.

Jeigu jau turite transporto priemonę – pasirūpinkite, kad ji būtų tinkamai ir visapusiškai apdrausta. Tokiu atveju nekils jokių nesklandumų ir jeigu atsitiks nelaimė – nesusidursite su didelėmis finansinėmis problemomis.

Svarbiausia nepamirškite būti saugiu kelyje. Jeigu būsite saugus pats – saugosite ir kitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *