Paskolos internetu bedarbiams neišduodamos

paskolos

Esate bedarbis, kuriam reikia paskolos? Paskolos internetu bedarbiams neretai atvejais suteikiamos, jeigu atitinkamos specialios išimtinės sąlygos. Gauti kreditą internetu įmanoma tuomet kai mokumo vertinimo nuostatuose esantys reikalavimai yra įgyvendinami. Paprastai kalbant, bedarbiai asmenys privalo gauti pajamas, kurios būtų tvarios. Tos pajamos turi būti pakankamos, jog pavyktų ne tik apmokėti įmokas, bet tuo pačiu patenkinti savo buities poreikius. Paprastai kalbant, didžiausia kliūtimi laikomas pajamų negavimas. Tai yra reikalavimas visiems asmenims ir nesvarbu kokį statusą turite. Jeigu pajamų nėra, vadinasi nebus galimybės laiku mokėti įmokų.

Kredito bendrovės pabrėžia, kad paskolos internetu bedarbiams nesuteikiamos, tačiau yra kai kurios įstaigos, kurios bedarbiams paskolas suteikia išimtiniais atvejais. Pavyzdžiui, jeigu bedarbis darbo biržoje registruotas dėl to, kad siekia pakeisti kvalifikaciją, tuomet viskas pasisuka kiek kita linkme. Aišku, tai, kad užsiregistravote darbo biržoje, nereiškia, kad būsite atleisti nuo reikalavimo gauti pajamas. Jūs turėsite įrodyti, kad gaunate tvarias pajamas. Pavyzdžiui, tos pajamos gali būti iš nekilnojamo turto veiklos, galite gauti pajamas iš investavimo ir t.t. Tačiau, tai nėra priskiriama prie tvarių pajamų.

Paskolos internetu bedarbiams, kurie gauna pajamas išduodamos tik po to kai įsitikinama, jog pajamos yra pripažįstamos tvariomis. Tai reiškia, kad tos pajamos, kurias jūs gaunate iš kažkokios veiklos, o ne darbo santykių, bus vertinamos konservatyviai. Dėl šios priežasties jums bus keliami kiek griežtesni reikalavimai. Tarkime, gaunate kažkokią sumą kas mėnesį, kuri nėra tolygi t.y. kiekvieną mėnesį gaunate skirtingą sumą. Dėl šios priežasties bus reikalaujama, kad pajamos būtų vertinamos ne pagal paskutinius keturis mėnesius, o pagal ilgesnį periodą. Tas pats taikoma ir su 40 procentų taisykle – bus parenkama griežtesnė procentinė išraiška.

Turite suprasti, kad paskolos internetu bedarbiams įprastai suteikiamos tik išimtiniais atvejais. Bedarbiai dažniausiai neatitinka jokių reikalavimų, todėl kredito įstaigos negali jiems skolinti pinigų. Bedarbiai asmenys neretai yra laikomi negaunančiais pajamų, o pajamos yra būtinas kriterijus ir reikalavimas. Tad, jeigu esate nedirbantis, tuomet gerai pagalvokite ar verta gaišti laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *