Penkios dovanų idėjos moterims

 

Dovanų idėjosMoterys kaip mistika, kiekviena kitokia ir kiekvieną dieną su vis nauju “amplua”. Kartais pati pavargstu nuo to, bet ką padarysi. Dovanų idėjos skaudi tema. Norisi padovanoti kažką, kas išskirtų tave iš dovanų nešiotojų  būrio. O kuomet reikia ieškoti dovanų idėjos mamai atrodo geriau užlipti į Everestą, nei paskęsti nuvalkiotų minčių fone.

Dovanų idėjos tėčiui atrodo visos genialios. Kaklaraištis, fotoaparatas ir net kojinės nustelbia viską ką sugalvoju mamai. Apskritai dovanų idėjos vyrams yra beribės ir nebrangios. Jie arba moka džiaugtis smulkmenomis, arba gerai apsimeta. Todėl dovanų idėjos vyrui, kaip ir dovanų idėjos vaikinui vainikuojamos pasiplaukiojimais laivu, pasivažinėjimas kartingais ir kitomis aktyviomis pramogomis.

Dovanų sufleris tiems, kurie taiko į moters širdį:

  • Jeigu mūsų taikinys keliautoja – detektyvas arba kelionių enciklopedija. Ramesnės sielos sutvėrimui patiks romanai.
  • Masažas; Visai nesvarbu ar tai viso kūno, ar tik pėdų. Masažas yra nuostabus žmogaus sugalvotas užsiėmimas, jei tik nereikia to daryti pačiai. Subalansuotas moterims.
  • Vakarienė nuostabiame restorane arba degustacija; Žinoma, čia reikės ir dovanotojo dalyvavimo.
  • Ir visai nesvarbu vienai ar su būriu draugių. Taip pat mažą reikšmę turi ekskursijos trukmė bei geografinė platuma. Vilniaus senamiestis – puiku. Čekijos tatrai – nepakartojama.
  • Kuponas; Į visur ir visada. Nesvarbu ar kuponas grožio salonui, pedikiūrui, manikiūrui ar dar dešimtims “iūrų”, ar kuponas pasiplaukioti vandens parke. Kuponas apsipirkti ir praleisti mergaičių dieną – nuostabu. Jeigu tai sugalvojo vyriškis, jis įminė moters paslaptis. Taip pat neprašaus žmogus dailiajai lyčiai nupirkęs skrydį oro balionu arba pamoką (piešimą ant šilko, duonos kepimo, fotografijos, šokių ir pan.).

Žinoma, kiekvienos idėjos įgyvendinimas priklauso nuo progos. Juk dovanų idėjos gimtadieniui yra kitokios nei dovanų idėjos sukaktuvių proga. Taip pat svarbu santykis su apdovanotu asmeniu. Dovanų idėjos sutuoktiniui yra kitokios nei tėvams, arba kolegoms. Gal išimtis tik dovanų idėjos vaikams. Pastariesiems reiks pagauti mados vėjus. Jeigu organizuojate vaikų gimtadienį išsisukti lengvai padės vairūs žaidimai. Vasarą – lobių medžioklė kieme, milžiniški ir spalvoti burbulai. Žiemą – edukacinės programos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *