Pigūs skrydžiai – tikroji tiesa, kada užsisakinėti skrydį

pigių bilietųOro kelionių pasiūlymų yra tikrai daug – nuo pigių bilietų ar avialinijų, iki ypatingai saugių bendrovių pasiūlymų. Nuo tada, kai buvo išrastas internetas, ieškoti pigių lėktuvų bilietų yra ne tik malonu, bet ir įdomu. Tada, kai reklamuojamos kainos neatitinka mūsų reikiamos datos, netgi pykstame. Štai tikrosios tiesos, kaip avialinijos įkainoja savo bilietus, bei pasiūlymai, kurie padės ateityje paieškas padaryti labiau vaisingomis.

Klausimas, kaip avialinijos įkainoja savo bilietus, knieti sužinoti daug kam. Kai kurie atsakymai jau tapę legendomis.  Čia įeina patarimai apie geriausias dienas, kuomet galima pirkti bilietus, paskutinės minutės nuolaidas, kurias siūlo avialinijos ir teorijos, kad avialinijos naudoja slapukus, kurie padidina kainas jų keleiviams. Nė viena iš teorijų nėra visiška tiesa.

Tyrimai parodė, kad kainos gali būti didesnės arba mažesnės, atsižvelgiant į savaitės dieną, tačiau nėra tikslaus pastebėjimo, kurią dieną taip būna. Pasiūlytos kainos bet kurią dieną prieš skrydį gali imti ir nukristi.

Taip pat, avialinijoms patinka laukti paskutinės minutės verslo keliautojų, kurie nori mokėti pilna kaina, tai yra, daugiau, nei tie keliautojai, kurie dairosi į kainas. Ir ne, avialinijos nesinaudoja slapukais tam, kad manipuliuotų skrydžių kainomis, kuomet atskiram klientui siūlomos kitos kainos.

Kas tiesa apie avialinijų šakos įkainius, tai, kad vežėjai naudoja kompleksines ir specialiai pritaikytas kainų sistemas. Avialinijų įkainis vienam keleiviui yra pigiausias tuomet, kai pripildytas pilnas lėktuvas. Taigi, vežėjas turi tikslą parduoti kuo daugiau sėdimų vietų. Tai yra lenktynės, kalbant apie avialinijas, ir, žinoma, jokia kompanija nenori nukainoti savo produktų labiau, nei reikia tą daryti.

Avialinijos peržiūri bilietų pardavimus likus dviems mėnesiams iki skrydžio datos. Taigi, išvada, kad nereikėtų pirkti bilietų likus daugiau nei dviems mėnesiams iki skrydžio. Tyrimai rodo, kad avialinijos dažnai palieka pigiausias vietas, jei likus porai mėnesių iki skrydžio, reisas būtų tuštesnis, nei įsivaizduojama.

Nuo dviejų mėnesių iki trijų savaičių iki skrydžio, aviabilietų kainos lieka tokios pačios arba truputį pakyla. Bet, galbūt ir paradoksalu, kad šiuo periodu yra didelė tikimybė, jog kaina kris. Taigi, kartais peržiūrint kainas savaitės bėgyje gali sutaupyti Jums pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *