Pirmasis vibratorius

vibratoriai pigiauLietuvoje vargu ar rasite moterį, kuri pati savo noru ims ir parašys kokį nors tokį rašinėlį „Mano pirmasis vibratorius“. Tačiau tose šalyse, kur pažiūros laisvesnės, vibratoriai pigiau kainuoja, o žmonės dažniau kalba apie seksą, daugiau juo užsiima – ten ir vibratoriai atrodyti gali visiškai normali kasdienė prekė. Šiandien visgi mums pavyko prikalbinti kelias drąsias moteris, kurios nesutiko atskleisti savo tapatybių, tačiau sutiko pasidalinti istorijomis apie tai, kokie buvo jų pirmieji pigiau kažkur pirkti vibratoriai (pigiau, nes pirmam pabandymui niekas nenori brangiausių gaminių).

29 metų moteris

Aš buvau tas vaikas, kuris labai anksti suprato, kas vyksta už miegamojo kambario durų. Tėvai niekada man taip ir nepaaiškino, kaip atsiranda vaikai, bet aš labai anksti sužinojau iš kiemo draugų. Kartais tyčia erzindama tėvus jiems užduodavau tokį klausimą, kažkada net tyčia paklausiau, ar kainuoja vibratoriai pigiau, jeigu perki dėvėtą. Mama vos nenualpo. Aišku, paskui gavau velnių ir mane nubaudė. Nors vibratoriai ir buvo naudojami mūsų namuose, tais laikais, kai dar pigiau tikrai nekainavo, tačiau, matyt, kalbėtis apie tai nebuvo tokia jau gera mintis. Taigi, pati nutariau išbandyti, kai buvau septyniolikos. Draugė pasakė, kur parduodami vibratoriai pigiau – jos giminaitis visokius dalykus veždavo iš Vokietijos, ir paskui parduodavo Lietuvoje. Neįtikėtina, bet tame tarpe buvo net ir tokių daikčiukų, kaip vibratoriai. Pigiau iš jo ir nusipirkau patį pirmąjį. Žinoma, buvau paauglė, ir vibratoriaus naudojimo technika man dar nebuvo labai aiškus dalykas. Tačiau jis skleidė garsą, todėl turėdavau labai atsargiai slėpti nuo tėvų. Blogiausia buvo, kai jie sužinojo. Bet ne patys rado, o surado mano kaitinas Micius, kuris mėgdavo visas paslaptis surasti, išplėšti iš kažkur, ir išviešinti. Gavau velnių ir tada, nors jau jaučiausi nuteista be reikalo, juk iš tiesų, nieko blogo nepadariau.

40 metų moteris

Mano pirmųjų vibratorių dydis nebuvo gerai parinktas, todėl buvau juos nurašiusi, kaip neveiksmingus. Kaip kažką, kas visiškai nereikalinga, neveikia, kaip noriu, ir nepatinka. Tačiau vėliau, praėjus dešimtmečiui nuo pirmųjų bandymų, pastebėjau, kad kitos moterys labai džiaugiasi. Pamaniau, kad gal vibratorių nuoma padėtų dar kartą pabandyti ir sužinoti, ar tikrai man šis daiktas neveiksminga. Ir štai pasirinkau kitokį dydį, kitokį modelį, ir vibratoriaus nuoma man tiesiog parodė, kad svarbu yra gerai išsirinkti. Juk yra įvairiausios vibratorių rūšys, gali pataikyti ant tokios, kuri tau visai netinka, o gal tai bus tokia, kuri bus kaip tik tau. Taigi, verta pirma išbandyti, surasti tai, kas galbūt tau tinka geriau, ir tik tada sakyti, kad čia nieko gero, arba kaip tik gerai. Gaila, maniškis dabar sulūžęs, ieškau, kur būtų vibratorių remontas. Kita vertus, tai ne pati didžiausia problema. Pastebėjau, kad moterims nutinka tokių nemalonių incidentų, kad būna reikalingas vibratoriaus traukimas iš užpakalio. Dėl to turbūt tikrai reikia atsargiai elgtis, prisižiūrėti, nors ir apima aistra, bet išlaikyti protą, nepasidaryti problemų. Kita vertus, net neįsivaizduoju, kaip ten reikia elgtis, kad būtų reikalingas vibratoriaus traukimas, juk viskas yra labai paprasta ir patogu. Žinoma, atsiranda žmonių, kurie ir lemputes praryja, todėl negaliu atsakyti už tuos, kurie patys prisidaro bėdos. Bet džiaugiuosi, kad man tokia bėda negresia, nes tikrai moku naudotis. Jeigu tai būtų pats pirmasis mano, tai gal ir nemokėčiau, nes jis buvo labai mažas, bet dabar viskas gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *