POS sistemos parduotuvėms

POS

Parduotuvėse, kur labai svarbu užtikrinti operatyvų ir saugų klientų atsiskaitymą, verslininkai vis dažniau ieško patikimų šiuolaikiškų sprendimų.Vis daugiau verslininkų renkasi ne įprastus kasos aparatus, o modernias kasos aparatų sistemas, kurios užtikrina produktyvų darbą. Vienas populiariausių pasirinkimų rinkoje – POS Sistemos parduotuvėms.

Sistemos komplektacija

POS sistemos – tai kompiuterinės sistemos ir techninė įranga, sukurta greitiems atsiskaitymams. Tai sistemos, kurios vertinamos pardavimo srityje dėl savo profesionalių ir modernių sprendimų. POS sistemos parduotuvėms gali būti skirtingų komplektacijų, kurias reikėtų rinktis priklausomai nuo parduotuvės dydžio ir specifikos. Sistemoje svarbiausiu elementu tampa kompiuteris. Kuris gali būti su liečiamu ekranu ir taip atlikti papildomas funkcijas. POS sistemos su liečiamu kompiuterio ekranu naudojamos tuomet, kai prie vieno kasos aparato dirba daugiau nei vienas darbuotojas. Dažniausiai kiekvienas jų gali prisijungti perbraukdamas savo vartotojo magnetine kortele. Kompiuteryje patogiai ir lengvai liečiamame ekrane galima atlikti užsakymus, sąskaitos atspausdinimą ir atsiskaitymus. Taip pat prie kompiuterio prijungtas kasos kvitų spausdinimo aparatas, kortelių skaitytuvas.

Jeigu POS sistemos naudojamos tokiose parduotuvėse, kur reikalinga nuskenuoti pirkėjo išsirinktas prekes, prie sistemos gali būti prijungiamas ir brūkšninių kodų skeneris. Taip pat papildomas ekranas klientui, kuriame pateikiama jo perkamų prekių informacija, tarpinė ir galutinė suma.

POS privalumai

Dažniausiai POS sistemos parduotuvėms pasirenkamos dėl savo šiuolaikiškumo ir paprasto naudojimo. Tai yra kasos aparatų sistemos, kurias perprasti daug lengviau nei seną, įprastą kasos aparatą. Sinchronizuota sistema atlieka labai daug veiksmų kurių nebereikia daryti kasininkui. Pavyzdžiui, nuskenuoja prekę ir sugeneruoja jos kainą. Taip pat gali pritaikyti nuolaidą ar net kelias skirtingas nuolaidų rūšis. Patogia į rgreitai galima pakeisti prekės informaciją, ją pašalinti ar išimti iš prekių krepšelio.

Be to, tai universali sistema, kuri gali veikti bet kurios srities parduotuvėse. Labai dažnai POS sistemos pasirenkamos dėl savo universalumo ir lankstaus pritaikymo. Jos naudingos tiek dideliuose prekybos centruose, tiek mažmeninės prekybos parduotuvėse, kur daug skirtingų tipų prekių. POS sistemos yra nuolat atnaujinamos ir prižiūrimos. Jomis lengva išmokti naudotis. Be to, jos gali pasirūpinti ir prekių bei pardavimų analize, ataskaitų pateikimu. Taip pat POS sistemas galima sinchronizuoti su buhalterijos naudojamomis programomis ir taip palengvinti ne tik pardavėjų., bet ir buhalteriu kasdienius darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *