Powertabs papildai erekcijai: kodėl vyrams kyla erekcijos problemų?

muscular man posing shirtless
Photo by Mike Jones on Pexels.com

Jei jums kada nors buvo sunku pasiekti ar išlaikyti erekciją, jūs ne vieni. Tačiau yra skirtumas tarp kartais nesugebėjimo pasiekti erekcijos ir erekcijos disfunkcijos. Padėti pasiekti geriausius rezultatus lovoje padeda Powertabs papildai.

Normalu, kad vyrai kartais patiria nesugebėjimą pasiekti erekcijos, tačiau jei daugiau nei pusę laiko negalite pasiekti ir išlaikyti pakankamai tvirtos erekcijos seksui, gali būti laikas pasikalbėti su gydytoju apie erekcijos sutrikimą.

Kai kurios dažniausios problemos priežastys:

  • Aukštas kraujospūdis ir širdies ligos. Aukštas kraujospūdis ir širdies ligos turi bendrą priešą – susiaurėjusias arterijas, kurias sukelia susikaupusios apnašos. Arterijos susiaurėja, tai sukelia blogą kraujotaką visame kūne, įskaitant varpą, kai bandoma pasiekti erekciją. Tiesą sakant, erekcijos problemos dažnai yra ankstyvas aukšto kraujospūdžio ir širdies ligų požymis.
  • Antsvoris arba nutukimas. Sveikas kūno masės indeksas (KMI) yra nuo 20 iki 25, antsvoris yra nuo 26 iki 29, o medicininis nutukimas pasiekiamas esant 30 KMI. Atskiras tyrimas parodė, kad 31% nutukusių vyrų, sergančių erekcijos disfunkcija, sugebėjo susigrąžinti lytinę funkciją, numesdami svorį ir padidindami fizinį aktyvumą.
  • Vaistai. Erekcijos problemos yra daugelio vaistų šalutinis poveikis. Remiantis Amerikos šeimos praktikos akademijos duomenimis, vaistai, galintys sukelti ar pabloginti būklę, yra antidepresantai, antihistamininiai vaistai ir vaistai nuo rėmens, beta blokatoriai, naudojami aukštam kraujospūdžiui, diuretikai, skausmą malšinantys vaistai ir kt. Būkite tikri ir aptarkite su gydytoju visus vaistus, kuriuos vartojate. Powertabs papildai erekcijai skatinti gali būti puikus sprendimas.
  • Diabetas. Tyrimai parodė, kad 58% vyrų, sergančių diabetu, dažnai ar retkarčiais pranešė apie erekcijos bėdas. Taip gali nutikti, jei cukraus kiekis kraujyje yra blogai kontroliuojamas ir buvo pažeistos kraujagyslės arba nervai. Kitos pagrindinės sveikatos problemos, tokios kaip aukštas kraujospūdis ar nutukimas, taip pat gali būti diabetu sergančių žmonių veiksnys.
  • Depresija. Keletas tyrimų susiejo depresiją ir erekcijos problemas. Remiantis tyrimais, depresija padidina erekcijos sutrikimų riziką, o šie padidina depresijos riziką. Gali išsivystyti užburtas ratas. Be to, stresas, nerimas ar konfliktas su partneriu taip pat gali turėti įtakos erekcijos funkcijai ir troškimui. seksas. Dažnai porų konsultavimas ir sekso terapija gali būti labai veiksmingi. Powertabs papildai erekcijai taip pat turėtų būti Jūsų spintelėje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *