Satino audiniai kiekvieno namų interjerui

Vis dažniau vietoj pilnų patalynės komplektų nusiperkame skirtingus audinius, kuriuos susiuvus galime gauti autentišką, savo kūrybos gaminį. Vaizduotė mums leidžia sukurti išskirtinius patalynės komplektus, paklodes ar užvalkalus, kurie sukurs ramią ir kokybišką miego aplinką.

Tačiau ne retai susiduriame ir su klausimu, kuris audinys yra tinkamas naudoti, kokiomis savybėmis garsėja skirtingi audinai, koks audinys labiausiai tinka man ir yra natūralus… Į šiuos klausimus padėsime atsakyti žmonėms mylintiems ne tik kokybę ir ilgaamžiškumą, bet ir prabangos skonį, jų pasirinkimai be abejonės turėtų būti – satino audiniai.

Verta įsidėmėti, kad satino audiniai yra pagaminti iš tos pačios 100% medvilnės, kuri garsėja daugeliu puikių savybių. Pagrindinis aspektas, kuo paprastoji drobinė medvilnė skiriasi nuo satino yra jo audimo būdas. Audžiant satino audinį visi esantys siūlai jame eina įstrižai, tai vadinama satininiu pynimu. Būtent toks pynimas sukuria visiškai kitokį audinio tankį bei išskirtinai blizgią jo išvaizdą. Satinas itin minkštas, nors ir yra gerokai tankesnis už drobės audinį, bet būtent tai leidžia šiam audiniui išlikti dar patvaresniu ir ilgaamžiškesniu.

Dar viena puiki satino audinių savybė ta, kad skalbiant jis nesigadina. Satino audinys – tai audinys atlaikantis daugybę skalbimų, bet tuo pačiu neprarandantis ir savo išskirtinių savybių. Net ir po daugelio skalbimų jis išsaugos ne tik savo medžiagos spalvą, bet ir lengvai lyginsis. Kadangi satinas yra itin laidus orui, jo audinio gaminius vertėtų rinktis šiltesniu metų laiku. Satino audiniai turi savybę sudaryti sąlygas kūno vėsinimui.

Norint, kad įsigytas satininis audinys tarnautų ilgai bei nuolat žvilgėtų, būtina tinkamai juo rūpintis. Laimei, tai padaryti nėra labai sudėtinga. Vos įsigijus audinį ir prieš pradedant jį naudoti, išverskite jį į vidinę pusę bei išskalbkite 40 laipsnių temperatūroje. Jeigu norite išlaikyti audinio minkštumą nepatartina naudoti baliklių ar chemiškai valyti patalynę, tai gali suardyti audinio pynimą. Ryškių spalvų audiniams rekomenduojama naudoti tik jiems skirtus spalvotų audinių skalbiklius, kurie pasodrins jau esamas spalvas. Ir galiausiai, visus įsigytus satininius audinius skalbkite kas dvi savaites, 40 laipsnių temperatūros vandenyje, kuriame visos bakterijos žus, o audinys ir vėl atrodys it naujas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *