Tarptautiniai pervežimai sklandžiai, operatyviai ir laiku

Persikėlimas gyventi ar dirbti, plėtoti verslą į kitą šalį kainuoja daug jėgų ir rūpesčių, todėl krovinių pervežimu iš vienos šalies į kitą verta patikėti profesionalams. UAB „Parnasas“ darbuotojai teikia organizuotas tarptautinių pervežimų paslaugas: suplanuoja pervežimo eigą, parenka tinkamiausią transportą ir daro viską, kad darbai būtų atlikti sutartu laiku.

Įvairių krovinių tarptautiniai pervežimai

UAB „Parnasas“ kolektyvas užsiima krovinių pervežimu į visas Europos šalis. Mūsų darbuotojai geba pervežti įvairius krovinius: didelius, mažus, nestandartinius, pavojingus. Tarptautiniai pervežimai atliekami saugiai, operatyviai ir laiku. Darbuotojai ne tik pasirūpina saugiu daiktų pervežimu, bet ir profesionaliomis pakavimo medžiagomis, tokiomis kaip kartoninės dėžės, burbulinė plėvelė, popierinis pakavimo popierius ir kita. Kiekvieną krovinį supakuojami atsižvelgę į jo tipą ir savybes. Tinkamai supakuoti kroviniai galutinį tašką pasieks nepažeisti. 

Tarptautiniai krovinių pervežimai, atliekami atsakingų darbuotojų  

Mūsų įmonės darbuotojai turi ilgametę patirtį logistikos srityje, todėl geba pervežti įvairius krovinius ir operatyviai susidoroti su iškilusiomis problemomis. Taip pat mūsų komandos nariai pasižymi perfekcionizmu, kas reiškia, kad kroviniai iš vienos šalies į kitą bus pervežti ne tik sklandžiai, bet ir sutartu laiku. Prieš vykdant tarptautinį pervežimą, mes nemokamos konsultacijos metu įvertinsime Jūsų esamą situaciją, Jūsų lūkesčius ir į viską atsižvelgę apskaičiuosime pervežimo laiką ir kainą. Viso bendradarbiavimo metu mūsų darbuotojai maloniai ir konkrečiai atsakys į Jūsų rūpimus klausimus. UAB „Parnasas“ darbuotojai turi ilgametę patirtį keliuose, tiek Lietuvos, tiek tarptautiniuose, todėl galite būti tikri, kad kroviniai bus pervežti sutartu laiku. Kroviniai pakuojami su sertifikuotomis pakavimo medžiagomis ir kraunami, pervežami laikantis visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, dėl to kroviniai galutinį tašką pasiekia nepažeisti.

Tarptautiniai krovinių pervežimai Baltijos šalyse

UAB „Parnasas“ komanda su savo partneriais Estijoje ir Latvijoje išvystė platų tarptautinių pervežimų tinklą Baltijos šalyse. Su Baltijos šalių partneriais bendradarbiaujame ne vienerius metus, todėl tarptautiniai pervežimai Baltijos šalyse įvyks operatyviai ir sutartu laiku. Ilgalaikis ir patikimas bendradarbiavimas su partneriais užtikrina aukštesnę paslaugų kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *