Stokholmas: brangus, tačiau to vertas miestas

pigus skrydis į Stokholmą Stokholmas yra savotiška Skandinavijos sostinė – tai didžiausias miestas visame pusiasalyje. Nors į Skandinaviją masiškai keliaujame užsidirbti, nenuostabu, kad duoklę anksčiau ar vėliau grąžiname – o ypač lankantis Stokholme. Šis miestas garsėja kaip labai brangus. Ne tik turistams čia tenka gerai pagalvoti, kur verta leisti pinigus, bet ir mažiau uždirbantiems nuolatiniams gyventojams. Pragyvenimo lygis Stokholme itin brangus. Pigų skrydį į Stokholmą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Kad ir kaip bebūtų, investuoti bent į trumpą viešnagę Stokholme yra verta. Jeigu esate užsibrėžę aplankyti visus Europos kampelius, iš Skandinavijos miestų verta rinktis būtent Stokholmą. Jis puikiai reprezentuoja šią Europos dalį.

Šis miestas unikalus tuo, jog jį sudaro atskiros 14 salų, sujungtų tiltais. Garsiausia ir populiariausia miesto vieta – rotušė. Ji baigta statyti tik 1923 m.

Tačiau Stokholme galima pasigrožėti net ir viduramžių laikų statiniais. Gamla Stan rajone yra daugiausiai iš viduramžių išlikusių pastatų ir paminklų. Tai istorinis Stokholmo centras.

Iš esmės šiame mieste brangiausiai atsieina maistas (reikia rinktis mažas užkandines, jei norite pavalgyti pigiau), todėl verta atsivežti savo maisto. Hosteliuose neretai būna įrengtos virtuvėlės.

Brangiai kainuoja ir taksi paslaugos. Todėl geriau naudokitės viešuoju miesto transportu.

Tačiau daugiausiai pinigų išeikvosite už įvairius pirkinius. Jeigu susigundysite ir išleisite jiems nemažai pinigų, skirtų pažinti miestą, siūlome pasidomėti nemokamomis veiklomis Stokholme.

Galerija metro stoty. Nors viešasis transportas yra mokamas, nusipirkę metro bilietą galėsite mėgautis gatvės ir moderniuoju menu, kurį rasite 90 Stokholmo metro stočių.

Sandhamn uostas. Šis Stokholmo uostas yra laikomas bene romantiškiausiu pasaulyje. Jeigu galite įsigyti vandens transporto bilietą, čia nukakus neišleisite nė cento – pakaks vien aplink matomo grožio.

Karališkųjų rūmų apsaugos paradas. Tai nemokama pramoga, kuri vienam leis paganyti akis į karališkas ir didingas apsaugos apeigas. Šio parado metu 30 000 karališkosios armijos kareivių su arkliais ir be jų atlieka eisenas.

Bažnyčios. Kiekviename mieste, taip pat ir Stokholme – tai nemokami gyvi meno kūriniai. Grožėkitės visur ir į valias. Mieste gausu bažnyčių iš įvairių epochų.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Švedijos miestą –  Stokholmą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *