Strijų gydymas lazeriu ir mitai apie tai

strijų gydymasNors visame pasaulyje strijų gydymas lazeriu toli gražu ne naujiena, Lietuvoje ši procedūra vis dar sutinkama su abejonėmis ir baimėmis. Frakcinis lazeris tapo puikia priemone, kuri vis labiau vertinama ir Lietuvoje.

Iš tiesų moterims lazeris gali pasitarnauti įvairiose gyvenimo situacijose. Juo atliekamos procedūros gali ne tik suteikti grožio, bet ir saugoti sveikatą. Odos atnaujinimas lazeriu – viena iš procedūrų, kuri gali būti tiek susijusi su gražia išvaizda, tiek su puikia savijauta. Visgi, iki šiol moterų ir merginų tarpe vis dar sklando įvairūs mitai, susiję su šia procedūra.

  • Skausmingos procedūros. Dažnai manoma, kad lazeriu atliekamos procedūros, tokios kaip odos atnaujinimas, strijų naikinimas, randų lyginimas ir kt. yra skausmingos ir sunkiai iškenčiamos net ir geriausio profesionalo kėdėje. Tačiau tai tikrai netiesa, nes iš tiesų frakcinis lazeris atlieka neskausmingas procedūras. Tikrai nereikia baimintis tokių procedūrų ar juo labiau prašyti specialisto nuskausminamųjų vaistų.
  • Lazeris – vienkartinis efektas. Dažnai baiminasi, kad strijų gydymas lazeriu duoda tik laikinus rezultatus. Manoma, kad tai kaip savotiškas profesionalus makiažas, kuris dingsta po vieno vakaro. Tačiau iš tiesų tinkamai atliekamos procedūros lazeriu yra ilgalaikės. Svarbiausia, kad jos būtų atliekamos su tinkama technika ir išmanančių sritį ekspertų.
  • Užtenka vieno karto. Dar vienas populiarus mitas, susijęs su lazerio procedūromis, mitas, jog lazeris gali pasiekti geriausius rezultatus vos per vieną procedūrą. Tačiau tai nėra tiesa. Labai dažnai, kai norima panaikinti įsisenėjusius randus ar odos nelygumus, prireikia ne vieno, o kelių procedūrų seanso. Tai suteikia procedūrų rezultatams efektyvumo. Ypač jei oda yra pažeista senokai, ji jau susiformavusi ir net lazeriui per vieną kartą sunku ją atstatyti ir išlyginti. Todėl tam reikia šiek tiek daugiau nei vieno vizito pas specialistą.
  • Brangus malonumas. Kartais sakoma, kad grožis reikalauja aukų, kurios gali pasireikšti ir finansine prasme. Tačiau strijų gydymas tikrai nėra šį posakį iliustruojanti procedūra. Nors klientės kartais jaudinasi, kad procedūra lazeriu kainuos itin daug, po konsultacijos nustemba, kad taip smarkiai pagerinti gyvenimo kokybę galinti paslauga iš tiesų yra įkandama kiekvienai, susidūrusiai su tokia bėda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *