Dantų implantai – vienas didžiausių šiuolaikinės odontologijos laimėjimų

dantų implantaiDantų implantai – pastovus natūralių dantų pakaitalas, kuris daugeliui žmonių, kurie prarado dantį ar dantis, yra tikras išsigelbėjimas, leidžiantis gyventi pilnavertį gyvenimą. Priešingai nei dantų tiltai ar protezai, dantų implantai yra įsriegiami į žandikaulį, nepažeidžiant ir nesukeliant jokio neigiamo poveikio šalia esantiems dantims. Anot odontologų, šis išradimas yra vienas reikšmingiausių per visą odontologijos istoriją. Kita vertus, dalis specialistų pripažįsta, kad pacientai kartais jaudinasi, jog dantų implantai neprigis, atrodys nenatūraliai ir kels diskomfortą.

Visgi, dėl to jaudintis tikrai neverta, nes šiuolaikinių implantų gamintojai kuria aukščiausios kokybės implantus, kurie atrodo ypač natūraliai ir užtikrina maksimalų patogumą pacientui. Visgi, gali kilti klausimas, o kurie dantų implantai yra kokybiškiausi? Vienareikšmiškai teigti, kad vienos ar kitos įmonės gaminami dantų implantai yra geriausi, tikrai negalima.

Tarkim,  Ankylos įmonės implantai yra sukonstruojami taip, kad kuo labiau atitiktų natūralių dantų estetinę išvaizdą ir mechaninį stabilumą. Unikalus kūginis sujungimas užtikrina implanto stabilumą ir nepažeidžia šalia esančių dantų. Nobel “All-on-4″  implantų sistema skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Atkuriant visus vieno žandikaulio dantis, vietoj įprastai naudojamų  6–8 implantų, dedami tik keturi. Šis dantų implantavimo būdas leidžia išvengti sudėtingų ir skaudžių žandikaulio kaulo priauginimo procedūrų. One-Q SL įmonės implantai – patikimi ir ilgaamžiai, be to, įmonė siūlo labai platų dantų implantų pasirinkimą, todėl net ir sudėtingi odontologiniai atvejai gali būti sėkmingai išgydomi. O štai Straumann įmonės gaminami dantų implantai bene labiausiai vertinami visame pasaulyje, o jų neprigijimo tikimybė yra beveik lygi nuliui, nes iš keturių šimtų atvejų neprigyja tik 1-2 implantai.

Taigi, dantų implantų pasirinkimas išties platus. Odontologas įvertinęs jūsų dantų ir burnos būklę gali rekomenduoti optimaliausiai jums tinkančius dantų implantus. Tiesa, dažnai pacientai baiminasi, kad dantų implantai, gali skaudžiai palengvinti piniginę, tačiau reikia pripažinti, kad daugelis šiuolaikinių dantų implantų gamintojų žino apie šią baimę ir siūlo pakankamai įkandamas kainas. Kita vertus, taupyti sveikatos sąskaita, nėra išmintingas spendimas.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *