Vaikų darželio baldai

vaiku darzelio baldai

Vaikų kambario įrengimas yra didelis iššūkis, tačiau įsivaizduokite, kad reikia įrengti ne 20 kv. m. kambarį, o visa vaikų darželį… Reikalingi tik išskirtiniai vaikų darželio baldai, kurių parduotuvėje vargu, ar įsigytumėte.

Štai kelios priežastys, dėl kurių badai turėtų būti gaminami tik pagal specialų užsakymą.

  1. Vietos trūkumas. Namie pakanka vos vieno stalo, dviejų kėdžių, spintinos ir lovos. Darželyje reikalinga į nedidelį protą sudėti kelis kartus daugiau baldų. Tik kvalifikuoti profesionalai gali išspręsti tokias baldų problemas.
  2. Padidintas patvarumas. Vaikų darželio baldai turi būti pagaminti iš itin stiprios ir patvarios medienos. Juk ant jų lips ne vienas, o keli vaikai, taip pat baldai nuolatos stumdomi, pernešami iš vietos į vietą. Kartais ant žaisline primenančias kėdutes atsisėda ir tėvai. Dėl to itin svarbu juos gaminti nedidelius, bet labai tvirtus.
  3. Nekalbame apie medienos saugumą – kad neatsisuktų varžteliai, kurie gali patekti į burną. Svarbu dar ir kad neatšiptų paviršius ir vaikas neprisivarytų rakščių. Nedidelės detalės gali tapti sunkiu ginklu mažamečio rankose, tad jei yra galimybė, reiktų išvengti mažų detalių pasklidimo vietinio konflikto atveju.
  4. Vaikams mediniai žaislai ir baldai yra labai stilingi. Tai natūrali medžiaga, kuria vaikas mokosi naudotis kas dieną, todėl ji turi būti ne tik naudinga, bet ir žaisminga, graži.
  5. Galimybės priderinti prie esamo interjero. Baldai darželiui yra gana spalvingi, todėl labai svarbu, kad juos būtų galima priderinti prie esamo interjero. Jei kambarys su mašinėlėmis, baldai su zebriuko dryžiais nelabai atitiktų, tiesa?

Vaikų baldus gaminančios įmonės puikiai žino, kas tinka vaikams. Ne paskutinėje vietoje yra ir lytiškumo susiejimas. Juk ne veltui berniukams baldai yra marginami mašinėlėmis ir mėlynais, žaliais atspalviais, o mergaitėms – drugeliais, lėlėmis ir naudojamos rožinė, geltona, ir kitos pastelinės spalvos. Vaikų darželyje tos pamokos yra labai svarbios nes būtent nuo 3 iki 6 metų vaikams aktualu ir baldai gali prie to prisidėti.

Vaikų darželio baldai kartais būna gana specifiški. Jie su daug stalčių, durelių, o kartais reikalingi ir „transformeriai“ – sulankstomi baldai. Juos sukurti gali tik patyrę inžinieriai, nes viskas turi būti lengva ir paprasta. Juk baldais naudojasi vaikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *