Vakarinės suknelės pagal šventės pobūdį. Etiketas, kurį turite žinoti

juoda suknelė

Jeigu Jūsų gyvenime laukia kokia nors nuostabi proga, kurios metu galėsite ne tik visiems šypsotis, tačiau tuo pačiu ir labai puikiai atrodyti – tokiu atveju siūlome būtinai tokia proga pasinaudoti, kadangi pasitikėjimas savimi suteikia daug džiaugsmo, tad… kodėl gi ne? Žinoma, pasitikėjimui išgauti kiekviena moteris turi rasti jai labiausiai tinkamą suknutę. Vakarinės suknelės moterims yra labai įvairios. Pradėjus ieškoti gali net susisukti galva, kadangi bus sunku nuspręsti, kokia labiausiai tinka. Tačiau tikrai įmanoma. O greitesnėms paieškoms nurodysime kelis esminius niuansus, kurie dažniausiai apsprendžia paieškas ir garantuoja, kad pagal savo poreikius rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Vestuvių šventė kai Jūs – svečias

Jeigu vestuvių metu esate svečias – tokiu atveju turite žinoti kelis niuansus, kuriuos apibrėžia etiketas. Išties, vestuvės yra bene labiausiai etiketais apipinta šventė ir kiekvienas, kuris nori jaustis ramus, kad per daug neišsišoks, neįžeis svečių ir nesulaužys etiketo – turėtų pasinaudoti keliais patarimais.

  • Vestuvių svečiai neturėtų dėvėti baltos spalvos suknelių.
  • Juodos vakarinės suknelės moterims per vestuves nėra geras pasirinkimas.
  • Siūlome vengti labai trumpų ir labai atvirų suknelių, kadangi jos gali atrodyti vulgariai.
  • Būtinai susižinokite kur vyks vakarinė dalis: salėje, gamtoje… Pagal tai reikia ieškoti suknelės.
  • Nesirinkite labai blizgių suknelių.

Išleistuvių vakaras

Išleistuvių vakarui labiausiai tinka pastelinių atspalvių suknelės, kurių ilgis siekia kelius. Ant suknelės skoningai atrodys švarkelis, kuris palaikys tą moksliškumo įspūdį, kurio turėtų siekti kiekviena mokyklą baigianti mergina. Siūlome dėvėti uždarus batelius ir derinti delninukę.

Prabangus gimtadienis

Štai čia laikas parodyti savo žavesį. Rinkitės ilgas su didele iškirpte jus puošiančias sukneles. Žinoma, nereikia perspjauti jubiliatės, tegul ji būna žvaigždė. Tačiau gimimo diena yra bene mažiausiai įpareigojanti šventė, kad vakarinė suknelė gali būti labai drąsi bei ryški.

Krikštynų susitikimas

Dažniausiai Krikštynų metu reikia rinktis kažką paprasto ir uždaro. Jeigu šia proga rengiamas vakarėlis – tokiu atveju geriausia yra rinktis ilgas pastelinių atspalvių sukneles, kurios dekoruotos gėlytėmis bei sagomis. Atrodysite skoningai ir kukliai. Taip, kaip reikia atrodyti per krikštynas.

Darbo vakarėlis arba vakarienė

Darbo vakarėlio metu labai svarbu išlaikyti oficialumą. Net ir tokiu atveju, jeigu vakarėlis vyks gana laisvoje vietoje ir atrodo, kad galima nusimesti darbo aurą. Tačiau tikrai negalima, kadangi aplink Jus – kolegos ir darbdaviai. Taigi, siūlome rinktis vidutinio ilgio kostiumėlius primenančias sukneles. Jos yra puikus tarpinis variantas tarp vakarinių suknelių ir tuo pačiu darbo kostiumėlio. Taip apsirengusi parodysite gerą skonį.

Atrodyti puikiai yra paprasta ir tam nereikia daug jėgų. Svarbiausia skirti laiko suknelės pasirinkimui ir skleisti žavesį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *