Valandinė automobilių nuoma

autoobiliu nuomaAr apsimoka nuomotis automobilį valandai? Vilniuje yra bent kelios nuomos bendrovės, siūlančios tokią paslaugą. Kokie tokios paslaugos privalumai ir trūkumai?

Pirmiausia, valandinė automobilių nuoma yra brangesnė, nei mokant už parą. Vienos valandos nuoma – apie 8-9 eurus. Jei važinėjate bent 8 valandas per dieną, tada tikrai neapsimoka, nes toks pasivažinėjimas kainuotų 64-72 eurus. Už ekonominės klasės automobilio nuomą tai tikrai labai daug. Bet kuri bendrovė, kuri užsiima automobilių nuoma jums išnuomotų automobilį parai bent 3 kartus pigiau…

Kitas svarbus momentas – kuras. Valandinės nuomos atveju labiausiai apsimoka elektromobiliai. Nuomojantis 3 valandoms automobilį, akivaizdu, kad jis bus mieste vietoj taksi – nuvažiuoti, palikti ar paimti kažką ir važiuoti toliau. Taksi mokesčiai tikrai tokiu atveju būtų kur kas didesni. Dėl to nuomojamasi kelioms valandoms. Važinėjant mieste kuro snaudos visada būna daug didesnės. Dėl to ir labiau apsimoka elektromobiliai, kurių pakrovimas kol kas nieko nekainuoja. Taigi važinėjate ir nereikia grąžinti automobilio pilnu kuro baku.

Vienas iš valandinės nuomos tikslų yra pasilinksminimas. Deja, lietuviai vis dar nemoka kultūringai linksmintis ir dažnai apsvaigę sėda už automobilio vairo. Pasekmės labai liūdnos. Neseniai nuomoto automobilio avarijoje žuvo žmogus. Nekalbant apie sumaitotus automobilius. Paprastai tokie kelių ereliai nesinuomoja ekonominės klasės automobilių parai, kad galėtų važinėti naktį apsvaigę nuo kvaišalų. Tai liūdna tendencija, su kuria dabar tik pradedama kovoti pristatant baudas automobilių nuomotojams.

Automobilių nuoma paromis užsiimančios įmonės gali pasiūlyti kur kas didesnį automobilių spektrą. Pavyzdžiui Autorent24.lt nuomotojai siūlo per 20 automobilių. Valandinės nuomos pasiūla yra kur kas kuklesnė.

Limuzinų nuoma – tik valandinė

Iki šiol valandinė nuoma atrodė nelabai efektyvi. Reikia turėti omenyje ir nuomojamo automobilio tikslą. Jei tik pasivažinėti po miestą ar savaitgalį nuvažiuoti į svečius kitame mieste – paprastas ekonominės klasės automobilis – puiki išeitis. Bet jei reikia organizuoti šeimos šventę (gimtadienį, vestuves, sukaktuves, krikštynas ir t.t.), limuzinas yra vienas iš geriausių sprendimų. Limuzinų nuoma yra valandinė – kiek važinėsite – iš anksto susitariate su vairuotoju. Nuo to priklauso ir kaina. Be to limuzino patys nevairuojate – tai daro profesionalus vairuotojas, apmokytas vežti žmones. Dėl to kaina didesnė, bet ir saugumas beveik šimtaprocentinis. Kada paskutinį kartą girdėjote apie avariją, į kurią pateko limuzinas? Greičiausiai negirdėjote. Nes tai didelė transporto priemonė ir ją valdyti reikia atsargiai. Tiesa limuzinas darbo reikalams retai kada yra tinkamaas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *