Vandens filtrai ar vanduo iš buteliukų?

Vandens filtrai ar buteliukai su vandeniu pasižymi aukštesne vandens kokybe? Jei nerimaujate dėl kasdien geriamo vandens ir vandentiekio kokybės, esate ne vieni. Švaraus ir kokybiško vandens nusipelno visi, tačiau vanduo buteliukuose nėra išeitis, kodėl?

Vandens filtrai yra puiki išeitis, bijantiems dėl tiekiamo vandens kokybės bei norintiems dar labiau pagerinti kasdien geriamą vandenį. Kodėl turėtumėte rinktis daugkartinio naudojimo stiklines ir vandens filtrus?

Vandens filtrai taupo Jūsų pinigus. Kas kart užsinorėjus gerti, pirki vandenį iš buteliukų tikrai nėra pigiau nei gerti vandenį iš čiaupo. Už vandenį buteliukuose mokate kur kas brangiau, tuo pačiu ir mokate už papildomas pakuotes.

Vanduo buteliukuose gali turėti papildomų priemaišų. Skirtingai nei Jūsų vietinis vandentiekio tiekėjas, turintis tikrinti ir pateikti rezultatus apie teršalus ir vandens kokybę, vandens buteliukų pramonė gali nuslėpti savo rezultatus.

Vandens filtrai suteikia tokią pat kokybę, o kartais ir geresnę už vandenį buteliukuose. Todėl vandens filtrai turėtų būti įtaisyti Jūsų namuose, ar kitoje vietoje, kur renkatės gerti vandenį iš čiaupo.

Žinios, kurias suteikia vandens filtrai, apie Jūsų vandens kokybę, yra nuostabus pranašumas. Deja, greičiausiai nieko ar mažai žinote apie vandenį esantį Jūsų buteliuke.

Vandens filtrai apsaugo nuo kenksmingo plastiko. Ne tik vanduo buteliuke gali būti užterštas, bet ir pats plastikinis buteliukas gali būti kenksmingas. Plastike, kuris yra naudojamas buteliukams gaminti, gali būti skirtingų, kenksmingų cheminių medžiagų, kurios skverbiasi į Jūsų vandenį ir veikia palaipsniui.

Vandens filtrai tausoja gamtą. Kasmet į vandenynus ir kitus vandens šaltinius patenka milijonai tonų plastiko. Kad ir kiek plastiko yra rūšiuojama, jo nenaudojimas, ar mažinimas yra geresni variantas. Vandens filtrai leidžia Jums automatiškai sumažinti naudojamo plastiko kiekį.

Šiukšlės nėra vienintelė vandenynų problema. Buteliukams vandeniui pagaminti, reikia daugybės energijos, daugiau energijos nei vandentiekio vandeniui tiekti. Vandens filtrai prisideda prie tvaresnio gyvenimo būdo ir energijos tausojimo.

Vandens filtrai yra pranašesni prieš vandenį buteliukuose. Namuose, ar biure, nesikaupia krūvos plastiko buteliukų, kuriuos vis turite išnešti. Vandens filtrai teikia dar kartelį išvalytą, saugesnį vandenį, kurio kokybe esate užtikrinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *