Veido serumo pasirinkimas

Tam, kad veido oda būtų nepriekaištinga, jai turime skirti pakankamai dėmesio. Laikui bėgant tikriausiai pas daugelį atsiranda ne vienas tam tikros priemonės buteliukas, kuris padės palaikyti tinkamą odos būklę. Vienas iš tokių pasirinkimų turėtų būti veido serumas, tad būtent apie šią priemonę ir papasakosime šiame straipsnyje.

Platus serumų pasirinkimas

Ieškant sau tinkamo veido serumo galima susidurti su nedidele problema, nes jų pasirinkimas yra ganėtinai platus:

  • Vandeniniai veido serumai. Tai tokia serumų rūšis, kuri savyje neturi aliejų. Tad tokį serumą reikia rinktis tada, kai veido oda yra labai išsausėjusi ir jai reikalingas intensyvus drėkinimas. Kaip ir minėjome, kadangi jo sudėtyje nėra jokių aliejų, tai po jo naudojimo reikalingas kremas. Jo funkcija būtų užrakinti vandenį, kad jis negalėtų garuoti, to pasekoje jis skverbtųsi į odą.
  • Vandens pagrindo odos serumai. Toks serumas yra sudarytas iš vandens ir tam tikra dalis sudaro aliejai. Tad jeigu pasirinksite tokios rūšies serumą, nebūtinai reikės naudoti kremą, nes jis savyje jau turi vandens garavimo sustabdymo priemonę, kuri neleis taip lengvai išgaruoti.
  • Aliejiniai veido serumai. Šios rūšies serumo paskirtis yra maitinti odą. Tačiau nereikėtų pamiršti vieno dalyko, kad be drėkinimo veido oda sunkiai bus pamaitinta. Tad jeigu bus pasirinktas toks serumas pirmiausia veidą reikia sudrėkinti, o po to tepti serumą, kuris yra aliejaus pagrindu.

Kaip reikėtų išsirinkti veido serumą?

Kadangi kiekvienos moters veido oda yra skirtinga, tai ir serumas turėtų būti renkamasi individualiai. Nereikėtų vadovautis draugių pasirinktais serumais, nes jų oda gali visiškai skirtis nuo jūsų. Tad atsižvelkite, kokia yra jūsų veido oda šiai dienai. Jeigu reikia daugiau drėkinimo, rinkitės vandeninį veido serumą, jeigu reikia daugiau maitinti, tuomet aliejinį. Svarbu žinoti ir tai, kad ne visą laiką gali reikėti to pačio serumo, tad išnaudojus vieną pakuotę, vėl atkreipkite dėmesį į veido odą, nes galbūt jį reikės pakeisti.

Nuo kurio amžiaus reikia pradėti naudoti veido serumus?

Serumas yra tokia veido priežiūros priemonė, kurią galima naudoti tada, kai sulaukiama tokio amžiaus, kuomet po truputį atsiranda senėjimo procesai ir oda nebegali taip lengvai atsinaujinti ir tuomet susiduria su įvairiomis problemomis. Todėl jau nuo 23-25 metų laikas pradėti domėtis serumais ir pasirinkti sau tinkamą. Jeigu sunku nuspręsti, ko jūsų veido odai reikia, tuomet galite kreiptis į specialistus, kurie tiksliai pasakys, su kokiomis problemomis susiduriate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *